Şener Şen ile İlyas Salman arasında büyük kriz!

Şener Şen ile İlyas Salman arasında büyük kriz!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Medyatava ’nın haberine tarafından Yeşilçam ’ın iki efsane oyuncusu Şener Neşe Saçan ile İlyas Salman ’ın arasında önemli bir sorun var…

İzleyiciler bu ünlü ikiliyi “Banker Bilo”, “Çiçek Abbas”, “Kibar Feyzo”, “Şekerpare” ve “Çöpçüler Kralı” gibi sinemamızın efsane denilebilecek eserlerinde birlikte izledi ve onların o hallerini katiyen unutamıyor. İki ünlü oyuncu arasında böyle büyük bir krizin çıkması sevenleri bakamından oldukça can sıkıcı bir durum…

İlyas Salman ile Şener Keyifli ’in uzun süredir gücenmiş olduğu ortaya çıktı. Bundan Başka Şener Keyifli ’in İlyas Salman ’ın adını bile anmasını yasakladığı konuşuluyor.

Son olarak Yavuz Turgul ’un “Yol Ayrımı” filminde Rutkay Aziz, Ruhsal Öcal ve Tilbe Saran gibi ustalarla kamera karşısına geçen Neşe Saçan ile eski dostu İlyas Salman ’ın arasına güya siyasi us ayrılığı girdi. İkili bu yüzden dostluklarını tamamlama kararı aldı. Şener Neşeli, yaşanan bir kavga sonrasında görüşlerini çok sert bulduğu ve beğenmediği İlyas Salman ’a, “yeniden benim adımı zeka hiçbir ortamda ağzına alma” dedi. İkili yeniden görüşmedi. Bu durumdan habersiz olan yapımcılar, birçok defa Şener Keyifli ve İlyas Salman ikilisine film teklifi götürdü. Oysa ikili dostluklarını bitirdiği için gelen teklifleri geri çevirdi.

İlyas Salman, artık katıldığı ortamlarda Şener Neşe Saçan ’in adını bile anmamaya özen gösteriyor. Geçen sene Kemal Sunal ’la ilgili katıldığı bir anma toplantısında öncelikle “Kibar Feyzo” filminin çekimleri esnasında yaşanan bir anıyı anlattığı sırada Şener Neşelendirici ile aralarının bozuk olduğunu ağzından kaçıran İlyas Salman, “Ben, Adile (Naşit) abla ve başka bir orta yaşlı bir oyuncu daha var, ama kendisi benim, ismini hiçbir ortamda zikretmemi istemiyor. Ben bu duruma saygı duyduğum için ismini söylemiyorum” diyerek konuya başlıyor. Ama Youtube ’ta yaklaşık 400 bin kere izlenen konuşmanın ilerleyen bölümlerinde Şener Neşelendirici ’in ismini “Şener abi” diyerek ağzından kaçıyor. (MEDYATAVA)