Seren Serengil canlı yayında Derya Şensoy ’la ilgili açtı ağzını, yumdu gözünü!

Seren Serengil canlı yayında Derya Şensoy ’la ilgili açtı ağzını, yumdu gözünü!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Star TV ’de Cengiz Semercioğlu ile birlikte Duymayan Kalmasın programını sunan Seren Serengil, bir süredir medyanın gündemine gelen Derya Şensoy ile ilgili iddialara cevap verdi.

Oyuncu Sarp Levendoğlu ’yla aşk yaşamış Derya Şensoy ’un ünlü oyuncuyu kıskandırmak için kendi sevgilisi Özay Bakır ’ı kullandığını anlatan Serengil, canlı yayında sevgilisinden olayla ilgili öğrendiği detayları anlattı.

Posta ’da yer alan habere tarafından Serengil şunları anlattı: “Sevgilim Özay, Yalıkavak Define ’de sahneye çıkıyor. Derya Şensoy da, iki gün önce oraya gidip sahneye çıkıyor ve Özay ’la videosunu çekip sosyal medyadan paylaşıyor. Videoları yayınlarken de Özay ’ı da etiketliyor. Sonradan bunu görebilen Sarp Levendoğlu gelip Derya ’yı ordan alıyor. O da videoları siliyor. Bu kızın yaptığı büyük edepsizlik. Oraya da başkasıyla, sakallı bir çocukla gelmiş. Bizim düzgün giden bir ikişkimiz var. Yaptığı büyük ayıp. Derya Şensoy alkolün etkisiyle sahneye çıkmış ve kimse onu indirememiş. Sarp gelip amacına ulaşınca da gecenin sonunda videoları silmiş. Fazla çirkin yaşananlar… Ben de izah etmek zorunda kalıyorum.”