Serenay Sarıkaya – Kerem Bürsin aşkında yaşananlar ve bitişin şifresi tek bir kelimede gizli!

Serenay Sarıkaya – Kerem Bürsin aşkında yaşananlar ve bitişin şifresi tek bir kelimede gizli!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya ’nın aşkları fazla naif başlamıştı, o günleri hatırlayalım!

tavaf.net / Detay – Rol aldıkları jean markasının reklam kampanyası esnasında tanışan ve birbirlerine beğenen Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin ’in aşk hikayesi fazla naif başlamıştı…

2015 yılında tanışan çiftin aşklarının başlaması ise pek kolay olmadı…

O dönemlerde Kerem Bürsin, Haysiyet Meselesi dizisinde Yiğit karakterine hayat veriyordu.

Serenay ’ın ve Kerem ’in birbirlerine mesaj attıkları lakin bunu da biraz utanarak yaptıkları bilgisi bu aşkın naif başlayıp naif de gideceğinin birincil işaretiydi.

Birbirleri ile bir süre görüşmeyip sadece telefon mesajı ile yetinen iki meşhur oyuncu daha sonra bir araya gelmiş, basın kadar da görüntülenmemek için de sık sık yurt dışında tatile çıkmışlardı.

O dönemde magazin medyası ile çift arasında yakalanma-yakalanmama restleşmesi yaşanmış ve en sonunda da 2015 yılının Temmuz ayında Bebeköy ’deki bir kafede görüntülenmekten kurtulamamışlardı.

O dönemde aşk iddialarını ısrarlı şekilde reddeden çift bir zaman sonra bundan da vazgeçip göz önünde aşklarını yaşamaya başlamıştı. Çift epeyce naif görüş sergilemiş, aşklarında asla abartıya kaçmamıştı.

Ayrılık noktasında da çiftin yine naif bir şekilde ortak anlaşarak ve hiçbir şamata çıkmadan, sorun yaşanmadan ayrılmış olmaları dikkat çekiyor.

Onların aşkını anlatan sözcük: Naif… Yapmacıksız ve açık yürekli… Meşhur çift aşklarının her türlü yapmacıktan uzakta yaşadılar ve pek de bitirdiler…