Serenay Sarıkaya – Kerem Bürsin ayrılığı ile ilgili bomba iddia!

Serenay Sarıkaya – Kerem Bürsin ayrılığı ile ilgili bomba iddia!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Kerem Bürsin ile 3 buçuk takvim ilişkisini noktalayan hoş oyuncu Serenay Sarıkaya ’nın yeni bir ilişkiye başladığı iddiası magazin gündeminden düşmek bilmiyor. Söylemezsem Olmaz programında Serenay Sarıkaya ile ilgili iddialar ortaya atıldı.

Kerem Bürsin ile ayrılan Serenay Sarıkaya hakkında bir aşk iddiası ortaya atıldı. Serenay Sarıkaya ’nın Amerika ’ya gittiğini gösteren Ece Erken, “kiminle gidiyor?” sorusunu yöneltti.

Ece Erken, “Eğer bir ilişki güzel giden, kavgasız gürültüsüz bitiyorsa gerisinde 3. kişi de aranır, başka biri mı var denir. Bu dedikoduların çıkması adi” diye konuştu.

Bircan Bali de bu durumu olağan bulduğunu ifade etti.

Erken, 3. kişinin arandığını lakin bulunup bulunmadığını da merak ettiğini dile getirdi.

BİRCAN BALİ ’DEN BOMBA İDDİA

Bircan Bali ise Serenay Sarıkaya ’nın evliliği bitirmesinin sebebinin Kerem Bürsin ’in evliliğe yanaşmaması olduğu şeklindeki bir iddiayı da ortaya attı.

Bali, “Bu önemli bir ayrıntısıyla uğraşma. Doğruluğunu bilmiyorum. Böyle bir şey varsa yüzde yüz ilişki biter” biçiminde konuştu.

Ece Erken, Çağatay Ulusoy ’un kardeşinin Duygu Sarışın ’ı takipten çıkıp Serenay Sarıkaya ’yı takibe başlamasının da garip olduğunu sözlerine ekledi. Detayları videodan izleyebilirsiniz.