Serenay Sarıkaya oyunculuğu hakkında ağır sözler işitti, adeta kendine hırs yaptı!

Serenay Sarıkaya oyunculuğu hakkında ağır sözler işitti, adeta kendine hırs yaptı!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Başlıktaki yorum bize ait yok. Uyruk Sokak yazarlarından Sina Koloğlu, köşe yazısında yemek formatlarının gelecek sezon müthiş bir rekabet içinde olacaklarını ve seviyenin de düşeceğine göze çarpan ediyor.

Bu durumun sebebi ise tv8 ekranındaki Yemekteyiz programındaki yeni düzenleme… Onur Büyüktopçu, seviyeli bir yemek yemek formatıyla ekrandaydı. Ama Zuhal Topal ’ın bu alan gelmesi ile, kayınvalidelerin izleyicileri ekrana içeren hal, hareket ve tartışmaları karşısında Yemekteyiz gerilemişti.

Zuhal Topal ’la Sofrada ’ya daha iyi bir karşı taraf olması adına Yemekteyiz programında spiker değişikliği yaşanacak.

Sina Koloğlu, konuyu araştırdığını ve yüzde 95 Seda Sayan ’ın bu koltuğa oturacağını köşe yazısında belirtiyor.

Oysa önemli de bir uyarısı var:

“Topal ’ın lisanından anlayan, hatta ondan daha kıdemli bir ad geliyor; Seda Sayan… ‘Reyting için biz neler yaparız? ’ örnekleriyle doymuş bir isim Sayan… Bu anlamda Topal ’a sağlam bir karşı taraf geliyor. Unutmayın, seviye daha aşağıları gider ve bu formatın da sonu gelirse, sürpriz olmaz.”

SEDA SAYAN VE ZUHAL TOPAL YENIDEN KARŞI KARŞIYA

İzdivaç programları zamanında iki ünlü isim rakip kanallarda aleyhinde karşıya gelmişti.

Yaşanan polemikler mahkemeye dek gitmişti.

Evlilik programı yapan Zuhal Topal ve Seda Sayan ’ın aralarında çıkan ağız dalaşı mahkemeye taşınmış, ikili birbiri hakkında negatif sözler söylemişti.

Topal ’ın “Onu Allah ’a havale ediyorum” sözüne rağmen SedaSayan ise ” Ben de onu yargıya havale ediyorum” diye konuşmuştu.

Peki Ne Olmuştu?

Zuhal Topal ve Esra Erol kavgası olan olayda Seda Sayan da yer almıştı.. Zuhal Topal ve ekibinin iddiasına tarafından Seda Sayan parayla adam tutup canlı yayınlarında durum çıkardı. Şehitlerin olduğu gün Zuhal Topal ’ı eleştiren damat adayı Zekeriye Hamle, yayını protesto edip terk etmişti.

İşte o damat adayı Zekeriya Saldırı, Youtube yüklenen videosunda canlı yayındaki şehit protestosunu Seda Sayan ile sevgilisi Erkan Çelik ’in planladığını iddia etmişti.