Serenay ve Çağatay ’a övgü dolu sözler

Serenay ve Çağatay ’a övgü dolu sözler

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Uzlaştırma Falay, Birleşmiş Arap Emirlikleri ’nden yayın yapan MBC4 kanalındaki ‘Turki Ekstra ’ programında soruları yanıtladı.

Falay, bir izleyicinin sorusu üstüne Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy ’un ‘Dünya tatlısı ’ olarak nitelendirirken, bu genç oyuncuların işlerine fazla saygılı, disiplinli keza güleryüzlü olduklarını anlattı. Uzlaşma Falay, “Çağatay ’ın 2 yıl her tarafında kuvvet koşullara karşın bir gün bile yüzünün bir an bile düştüğünü görmedim. görünüşe göre işlerini fazla seviyorlardı. Çok tatlı neşe saçan, saygılı, çalışması zevkli özel ahali” diye konuştu.

Bugüne dek ‘Ezel ’, ‘Paramparça ’, ‘Med Cezir ’, ‘Kurtlar Vadisi ’ gibi sevilen çoğu dizide oynayan Falay, oynadığı dizilerde tanıştığı bir çok hoş insanı yaşamına katmanın büyük define olduğuna inandığını, Nursel Köse ’nin de bunlardan böylece biri olduğunu söyledi. Köse ’nin içini severek yapan isimlerden biri olduğunu anlatan Barışma Falay, oyuncuların ‘iyi ’ veya ‘fena karakter ’ ayrımı yapmasını dürüst bulmadığını, ‘Ezel ’ dizisinde canlandırdığı ‘Ali Kırgız ’ karakterini canlandırmaktan gurur duyduğunu anlattı. Falay, ‘Ezel ’ ekibi ile birlikte misafir gittikleri Dubai ’deki kırmızı halı ve izleyicinin coşkusunu unutamadığını söyledi.