Sev Yeter 7 Haziran Cuma 252. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Sev Yeter 7 Haziran Cuma 252. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Sevilen Kanal 7 dizisi Sev Yeter 7 Haziran Cuma günü 252. bölümüyle ekrandaki yerini almaya hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı ise merak konusu…

Sürükleyici hikayesi, güzel sahneleri ve arzu batmış aşkıyla ekranlarda fırtınalar koparan Sev Yeter Kanal 7 ’de… Sev Yeter dizisinin 7 Haziran Cuma 252. bölümünden birincil görüntüleri fragmandan izleyebilirsiniz.

Genel Öykü:

Hikayesinde Manju Kapur ’un Custody ’den esinlenilen ve Hindistan ’da çoğu ödüle layık görülen Sev Yeter düzgün öyküsüyle izleyenleri kendisine bağlıyor.

İlk eşiyle olan evliliğini yürütemeyen Raman Kumar Omprakash Bhalla, hayata ve aşka gücenmiş bir iş adamıdır. Bu evliliğinden iki çocuğu olan Raman, kendisini işine adar. Babası Raman ’ın yanına yaşamaya başlayan Rumi ise annesinden göremediği şefkati başkalarında arar. Rumi ’nin yolu tesadüf eseri İshita ile kesişir.

İshita evlat kokusuna hasret kalan ve geçmişte aldığı yaralarla yaşamaya çalışan genç bir diş hekimidir. Rumi ve İshita arasında kaslı bir sevgi bağı oluşur. İshita ’nın babasıyla evlenmesini isteyen Rumi ’nin bu dileği gerçekleşir. Raman, kızı Rumi ’nin velayetine sahip olabilmek için evlenmek zorunda kalır. Rumi ’nin iyiliği için ise en yerinde namzet Rumi ’yi fazla seven İshita ’dır. Zorunluluklar yüzünden gerçekleşen bu izdivaç ise büyük bir aşkın temelini oluşturur.

Künye:
Orijinal Adı: Ye Hai Mohabbatein
Üretim: Ekta Kapoor
Yönetmen: Neeraj Baliyan Imran
Oyuncular: Divyanka Tripathi, Karan Patel, Abhishek Verma, Ruhanika Dhawan, Aditi Bhatia, Ribbhu Mehra, Abhishek Verma, Kaushal Kapoor, Shahnaz Rizwan, Sangram Singh, Avantika Hundal, Shireen Mirza
Senaryo Yazarı: Ritu Bhatia
Türü:Romantik, dram