Sinan Akçıl ’ın kardeş sayısı bir anda 5 ’e çıktı! İlginç hikayesini anlattı…

Sinan Akçıl ’ın kardeş sayısı bir anda 5 ’e çıktı! İlginç hikayesini anlattı…

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Meşhur Müzisyen Sinan Akçıl, şu sıralar kardeş sürprizi yaşıyor. Bir vakit önce babası Saim Akçıl ’ın ilk evliliğinden olan 8 yaş büyük ablasının kendisini bulmasıyla şok yaşamıştı. Benzer anneden bir ablası olan Sinan Akçıl ’ın 2. bir ablası daha çıkmıştı.

Bu kez babasının 3. evliliğinden ikiz kardeşlerinin arkasında bir abisinin daha olduğunu öğrendiğini anlattı.

Uçankuş mikrofonlarına konuşan Akçıl, “Bir ablam vardı, daha sonra ikiz kardeşlerim oldu. Çok mutlu oldum. Sonradan bir ablamız daha bizi buldu. bir de abimiz bizi buldu hemen. 6 olduk. Ben ablamdan öğrendim, sonra facebook ’tan ben onu buldum. Fazla enkaz oldu. Almanya ’da müzisyen. Adı da Abi Andy. İnşallah yakın zamandaki bir Almanya konserimde onunla görüşeceğiz” diye konuştu.

Duyduğunda ne hissettiğini de aktaran Akçıl, “Ben hep abiydim ya bir abim olması enkaz geldi. Güzel oldu natürel ancak. Yıllar daha sonra da olsa bir kavuşma hoş. Ablam konuşuyormuş facebook üzerinden. Benzer babadan öz abi. Yüzyüze konuşmamız gerek. Biraz daha iri yarı. Babama çok benziyor” ifadesini kullandı.

Sinan Akçıl, TRT ’de yayınlanan bir programa geçtiğimiz aylarda katılmış ve babasının üçüncü evliliğinden olan ikiz kardeşleri Elvin ve Samir ile bir araya gelmişti. Meşhur şarkıcı “bir anda koskocoman bir aile olduk. Benden 28 yaş küçük iki kardeşime ben bakacağım” ifadesini kullanmıştı.