Sinem Kobal ’dan sürpriz proje! Ünlü Yazar ’ın kitabında yer almış!

Sinem Kobal ’dan sürpriz proje! Ünlü Yazar ’ın kitabında yer almış!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Son olarak Yüz Yüze isimli dizide oynayan ve dizisi 2 bölüm sonra ortadan kaldırılan Sinem Kobal, uzun süredir ekranda yok.

Bir süre önce Çukur dizisinin kadrosuna katılacağı iddiaları konuşulmuştu ama demin bu konuyla ilgili bir gelişme yok.

Detay – Sinem Kobal ’ın dizisi yokken abes durmadığı da Yazar, danışman ve Bireysel gelişim uzmanı Mümin Sekman ’ın kitabının çıkmasıyla kesin oldu!

Ünlü Oyuncu Sekman ’ın kitabına animasyon yaptığı fotoğraflarıyla katkı maddesi verdi.

Hem çocukların eğlenerek okuyacağı ayrıca de ailelerinin data edinebileceği ‘Her şey seninle başlar ’ isimli kitabın tanıtımını Kobal, 23 Nisan ’da yapmayı manalı buldu.

Mümin Sekman ile verdikleri bir pozu paylaşarak bilgi verdi.

Sinem Kobal ’ın paylaşımı şöyle:

Çocuklar için @muminsekmanofficial ile her tarafta bir araya geldik ve kitabımızı ozellikle istanbul dişinda yaşayan kıtabımıza ulaşamayan hayallerini yerine getirmek peşindeki çocuklara gelişim odaklı öğretmenler üzerinden Türkiye Destek Severler Derneği Kağıthane Şubesi ile ulaştırdık ve 10 kitaptan birini de imzaladık. Büyüyen öğrenciler ve geliştiren öğretmenler, dünyayı daha güzel bir yer yapacak. Kendi mucizenizi yaşamanız dileğimle 💫❤️🙏Yaşasın 23 Nisan

Her Şey Seninle Başlar kitabı hakkında…

Kitabın yazarı Mümin Sekman ile genç kuşağın başarılı oyuncusu Sinem Kobal, kitabın çocuk versiyonu için bir araya geldiler. Sekman, çocuklara başarısızlık korkusunu yenmek ve özgüveni çoğaltmak için yapılması gerekenleri öykülerle anlattı, Sinem Kobal da fotoğraflarıyla fikirleri “canlandırdı”! Böylece keza anne babaların “yararlı” bulduğu keza de çocukların “eğlenerek öğrendiği” bir kitap ortaya çıktı. Çocuklarına kendi ayakları üstünde durmayı ve hayatı yiğitçe yaşamayı aydınlatmak isteyenler için…