Son Dakika! Ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz öldürüldü

Son Dakika! Ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz öldürüldü

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Beşiktaş ’ta meşhur bir otelde biri bayan 2 birey ölü bulundu. Ölü bulunanların ateşli silahla vurulduğu belirlendi. Öldürülen kişilerden birinin ünlü sunucu Vatan Şaşmaz olduğu açıklandı.

Beşiktaş ’ta ünlü bir otelde biri bayan 2 birey ölü bulundu. Olay yerine fazla sayıda sağlık durumu ve polis ekipler sevk edildi. Durum yeri inceleme ekipleri durum yerine çağrıldı. Ekiplerin cesetler üzerindeki incelemesi sürüyor. Ölü bulunanların ateşli silahla vurulduğu belirlendi.

Ölü bulunan kişilerden birinin ünlü spiker Vatan Şaşmaz olduğu açıklandı.

Vatan Şaşmaz kimdir?

Vatan Yanılmaz, 8 Ocak 1974 tarihinde İstanbul ’da doğmuştur. Aslen Çanakkale Biga ’lıdır. Vatan Caddesi üstünde yer alan bir hastanede doğduğu için annesi ona Vatansever ismini vermiş. Zamanla yalnızca Vatan denilmeye başlamış. Babasının adı Süleyman Şaşmaz, annesinin adı Safiye ’dir. Anne babası 1984 yılında boşanmış olan Vatan Yanılmaz anne ve dedesi ile oturmaktadır. Çapa Ortaokulundan mezun oldu. Liseye Pertevniyal Lisesinde başladı, Şehremini Lisesi ’ni bitirdikten sonradan İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde işletme okudu. 1996 yılında okuldan ayrıldı ve 1-1.5 yıl arabulucu bir kurumda borsacı, yatırım danışmanı, dealer olarak çalıştı.

Üniversite yıllarında 1993 yılında Deniz Tüney Mankenlik ve Fotomodellik Ajansı ’na yan olarak fotomodellik yaptı. Bir Takım katalog çekimlerinde, reklam filmlerinde ve video kliplerde rol aldı Askerliğini Şırnak ’da yaptı.

Erkeklere özel kültür, sanat, hayat, magazin üzerine “Erkekler Kulübü” adlı bir programı yazdı. Kanal 6 ’ya sundu. 1998 yılında başladığı programın 13. bölümünü çekerken 17 Ağustos depremi oldu. Depremden derhal bir gün sonradan canlı yayına çıkmak zorunda kaldı. 75 programdan sonradan 2000 yılında ATV ’ye geçti. Sabahtan Keyfi ’ni sunmak için atv ’den teklif geldi.

Melike Öcalan ve Vatan Yanılmaz birlikte sabahleyin şekeri oldular. Uzun vakit (875 bölüm) sabahleyin programı sundu. ‘Özel Hat ’ programıyla Magazin Gazetecileri Derneği ’nin ‘En İyi Erkek Spiker ’ ödülünü aldı. 4 sene sabahtan programı ve 9 sene magazin programı sunan Vatan Şaşmaz, 10 yıl Çocuklar Duymasın dizisinde oynadı ve onlarca bölüm müsabaka programı sundu, çoğu reklam filminde oynadı. Vatan Şaşmaz bununla birlikte etkinlik, karnaval, protokol programları ve ödül törenlerinde MASTER OF CEREMONY olarak çalışmaya devam ediyor.

2002 yılında “Çocuklar Duymasın” dizisindeki ‘Engin ’ rolüyle oyunculuğa başladı. Televizyonda sunuculuk yaptı.

2002 – 2004 yılları arasında yılında Birol Güven ’in dizisi “Çocuklar Duymasın” adlı dizide Pınar Altuğ, Tamer Karadağlı, Ayşecan Tatari, Furkan Kızılay, Zeyno Günenç, Serbest Ozan, Volkan Severcan, Ferdi Akarnur, Nejat Birecik, Altan Günbay, Demet Tuncer, Fatma Karanfil, Demet Tuncer ile birlikte rol almıştır.

2012 yılında sadece İEET ’ye alt ulaşım araçlarında izlenebilen bir Metrobüs reklam filminde oynadı.

Vatan Muhakkak, 14 Temmuz 2011 tarihinde Nurşen Kocayaş ile New York ’da konsoloslukta evlendi. 10 Ocak 2014 tarihinde Fethiye Adliyesi Aile Mahkemesi ’nde boşandı. 11 Eylül 2015 tarihinde mimar Yasemin Adalı ile evlendi.