Söz dizisinin Feyzullah ’ı Aytaç Şaşmaz ’ın yaşı konusundaki polemik bitti, işte gerçek yaşı!

Söz dizisinin Feyzullah ’ı Aytaç Şaşmaz ’ın yaşı konusundaki polemik bitti, işte gerçek yaşı!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

3 sezondur ekranda yer almaya sürekli Laf dizisi, 2 birim sonradan final yaparak veda edecek. Dizinin 20 Mayıs pazartesi akşamı 83. bölümü ekranda olacak.27 Mayıs akşamı ise 84. bölümle birlikte final yaparak veda edecek.

Söz dizisinin naif, sevecen ve yararlı karakteri Feyzullah ’ın lakabı da Çaylak…

Ilk rolü olan Fena Çocuk filmindeki başarılı performansından sonradan Söz dizisine katılan Aytaç Şaşmaz, Feyzullah karakteriyle geniş kitlelerin tanıdığı bir isim haline geldi.

Onedio youtube kanalında İbrahim Selim ’in programına davetli olan Aytaç Şaşmaz, Laf dizisindeki insancıl Feyzullah ’a hiç benzemiyor.

Lise yıllarında okulun ele avuca sığmaz, haylaz çocuklarından birisi olduğunu söyleyen Aytaç Şaşmaz, karakteri ile arasında büyük ayrım olduğuna değindi.

Şaşmaz, “Hiç benzemiyoruz. Kendimi methetmek gibi konuşmak istemem. İyi taraf, sevecen bir adam olduğu için her şeyi öğrenmeye çalıştığı için… Benim de İstanbul ’a geldiğimde birincil dizim idi. Mektep gibi oldu benim için. Bizim sektör için çoğu şeyi öğrendim. Her şeyi öğrenmeye egzersiz bakımından benziyoruz” diye konuştu.

YAŞ KONUSUNDAKİ POLEMİK BİTTİ

Söz dizisinin sektörü tanınma noktasında kendisi için çok iyi bir tecrübe olduğunu anlatan Aytaç Muhakkak, 20 yaşında olduğunu ve bedelli askerliğe de yaşının tutmadığını anlattı.

Google ’da yapılan araştırmada Aytaç Yanılmaz ’ın yaşının 25 olduğu ve 1994 doğumlu olduğunu görebilirsiniz.

Ancak meşhur oyuncu programda yaşıyla ilgili şunu söyledi: “20 yaşındayım ve Ağustos ayında da 21 olacağım.”

Bu Vesile Ile Yanılmaz ’ın yaşı konusundaki polemik de bitmiş oldu.