Survivor 2017 ’de nefes kesen bir ceza oyunu heyecanı yaşandı

Survivor 2017 ’de nefes kesen bir ceza oyunu heyecanı yaşandı

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Survivor ’da ceza oyununu hangi takım kaybetti?
Survivor 2017 ’de nefes kesen bir canice oyunu telaşı yaşandı.

TV8 ’in fenomen müsabaka programı Survivor ’da bu yıl ilk kez denenen suç oluşturan oyunuyla birlikte yarışmacılar epeyce zorlama anlar yaşıyorlar. Dün akşam Ünlüler ve Gönüllüler takımı, bir dahaki muafiyet oyununa bir puan geriden başlamamak için yarıştılar.

Survivor ’da dün akşam oynaan canice oyunu izleyicilerin az daha nefesini kesti. Bu sezon Survivor ’a dahil edilen canice oyunları yarışmacıların korkulu rüyası olmaya devam ediyor. Bu akşam cinayet oyununu kaybeden takımı sıkıntılı günler bekliyor. Canice oyununu kaybeden takım bu hafta oynanacak bütün muafiyet oyunlarına 1-0 geriden başlayacak ve tüm avantajı kaptıracak. Peki, Survivor ’da canice oyununu hangi takım kazandı?

Cinayet oyununu kim kazandı?

Survivor 2017 bütün hızıyla devam ederken ünlüler ve gönüllüler takımında cinayet oyunlarının sıkıntısı yaşanıyor. Ünlüler ve gönüllüler takımı canice oyunu lafını duyunca suratlarını ekşitiyorlar. Daha önce oynanan ceza oyunlarında takımlar evsiz kalmıştı ve soğuk havada yağmur aşağı yatmak zorunda kalmışlardı. Bu akşam oynanan cinayet oyununun kaybedeni ise bütün avantajı kaybedecekti. Oyunu kaybeden ekip bu hafta ünlüler takımı oldu ve ünlüler takımı bu hafta oynanan muafiyet oyunlarına 1-0 geriden başlayacaklar.