Survivor 2017 Serhat ve Sema, Adem ’e sert sözlerle yüklendi

Survivor 2017 Serhat ve Sema, Adem ’e sert sözlerle yüklendi

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Survivor 2017 Serhat ve Sema, Adem ’e sert sözlerle yüklendi

Serhat ve Sema, Adem hakkında söylenti yaptı.

Survivor 2017 yarışmasında Adem ’in sancak oyunundaki düşük performansı konu oldu. Serhat ile Sema ikilisinin Adem ’e karşın sözleri hayret yarattı.

Adem ’in performansından rahatsızlık duyan Serhat ve Sema arasında şu hitabe geçti:

Sema: Sıradan acayip bir konseydi. Adem ’in açıklaması da banal bi ilginçti yani. 5 aydır bayrak yarışıyorum daha bana suç bulanı görmemiştim.

Serhat: Acayip yok kendimce abuk subuk sapandı. Bence o kendi fena yarıştığı bayraktaki şeyleri kapatmak için bir şeyler attı ortaya. Yani sancak yarışının Sema ’nın Serhat ’la iyi anlaşmasıyla ne alakası var kardeşim? Sen o zaman Sabriye ’esinti çık iyi anlaşıyorsan.

Sema: Bende bir güven sorunu ya da onu istememe olsa ben geride getiririm. Ben sana önde getiriyorum.

Serhat: Ben çıkmak istemiyorum dersin Adem seninle. Kaybeiyoruz ben çıkmak istemiyorum. Sabriye ’yle çık diyebilirsin. Ona da hiçbir şey söyleyemez. Sen zaten elinden geleni yapıyorsun ekip için Kıbrıs ’ı garantilemişsin. Bayrakta işte oyunda kaç tane 7 ’de 6 yaptın yani. Allah razı olsun demesi gerekli. Çıkmış orada sanki oyunu o çevirmiş. 4 tane kaybetti Ogeday ’a yani kusura bakmasın da 8-4 ’ten 9-9 ’a gelmesinin sebebi o yani tek başına.Başka kimse yok yani.