Survivor ’da Adem şoku yaşanıyor! Parmağı kırıldı

Survivor ’da Adem şoku yaşanıyor! Parmağı kırıldı

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Survivor ’da Adem şoku! Parmağı kırıldı
Birleşme partisi sonrası birincil dokunulmazlık oyununda İlhan Mansız ’la tartışma yaşayan Adem Kılıççı, sinirden demir tel örgülere vurarak parmağını kırdı.

‘Survivor 2017 ’de best-of mücadelesi ile kazandıkları dokunulmazlık oyunu esnasında üçgenin taban olmayan kenarı baş parmağı kırılan Adem Kılıççı, ada konseyinde o anları anlattı.

Acun Ilıcalı ’nın “Kazandığınız oyunda sinirden vurarak parmağını kırdın. Böyle bir oyun zorlama hatırlıyorum. Neden bu kadar gerginsiniz?” sorusuna başarılı yarışan, “Doktorumuz Metin abiyle birlikte hastaneye gittim, röntgen çekildi. Baş parmakta ekleme yakın bir noktada kırık varmış” yanıtını verdi.

Adem Kılıççı, “Ara Sıra kötü bir enerji, birisinin sana söylediği bir sözcük, çok gereksiz bir tartışma… Öbür noktalara gidiyor. Oyuna fazla saldırgan çıktım. Zaten oyunda da bunu yansıttım. Kendi sakarlığıma, kendime kızıyorum. Profesyonel bir sporcuyum, bunu yapmamam lazımdı. Orada öfkeyle hareket ettim. Sinirimi demir tel örgülerden alma gereksinimi duydum. Çünkü kafam diğer yerdeydi. Onları ip sandım, ip sanarak daha çabuk vurdum. Yaptığım kusur sonucu baş parmağım kırıldı. Belki de böyle olması lazımdı. Olur Ya daha öbür bir sakatlık yaşayacaktım. Tek sığınacağım bahanem bu. Domkotorumuz Metin abi, beni oyunlara katabileceğini söyledi. Onun sihirli elleriyle inşallah performansımı sergileyeceğim. Canım yansa da oynamak istiyorum” ifadelerini kullandı.