Survivor ’da eleme adayları kimler? Dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor ’da eleme adayları kimler? Dokunulmazlığı kim kazandı?

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Survivor ’da eleme adayları kimler? Dokunulmazlığı kim kazandı?
Survivor ’ın dün akşam 64. bölümü seyircisi ile buluştu. Survivor son bölümde haftanın ikinci muafiyet oyunu oynandı ve konseyde gitmesi için bir kişinin ismi verildi.

Survivor ’da adalar birleşti Ünlüler ve Gönüllüler emrindeki yanlamasına geldi. Ama rekabet kaldığı yerden devam ediyor. Dün de iki ekip dokunulmazlık oyunu için karşısında karşıya geldi.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazanmış, Gönüllüler eleme adayı olarak Berna ’yı seçmişti. Geçen Günkü oyunda da Ünlüler galip geldi ve Gönüllüler konseyde bu sefer adadan gitmesi için Gökhan ’ın ismini verdi.

ACUN ’DAN İLHAN VE GÖKHAN ’A BÜYÜK JEST
Acun Ilıcalı, eski Beşiktaşlı futbolcu İlhan Mansız ’a ve Gönüllüler Takımı yarışmacısı Gökhan ’a büyük bir jest yaptı. İkili, Beşiktaş ’ın UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Finali ’nde Lyon ile karşılaşacağı maçı izleyebilecek.

SERHAT ’TAN İLHAN ’A ELEŞTIRI
Sema ve Furkan ’la dertleşen Serhat Akın, İlhan Mansız ’a eleştiriler yağdırdı. İlhan ’ın balık yetişmek için saatlerce denizde kalmasına anlam veremeyen Serhat, İlhan ’ın tuhaf hareketler sergilediğini savundu.