Survivor ’da ödül oyununu kim kazandı? Adaya kim veda etti?

Survivor ’da ödül oyununu kim kazandı? Adaya kim veda etti?

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Kanal 7 ekranında yayınlanan Elif dizisi 939. bölümü 7 Haziran Cuma akşamı izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin bu bölümünde neler olacağı merakla beklenmekte. Kıymet, Rana ’dan hisse senetlerinden pay alır. Konakta bunu söyleyip herkesi yıkmak isterken onu ve Haktanır ailesini büyük bir sürpriz bekler. Elif dizisi 7 Haziran Cuma 939. bölümün fragmanını videodan izleyebilirsiniz.

Kıymet şirketin hisse senetlerinden pay almayı başarır. İntikamını alma hırsıyla konağa geldiğinde Kerem şirketin iflas ettiğini ve bundan böyle hiçbir mülk varlıklarının olmadığını Haktanır ailesine açıklar. Bunu duyan Kıymet varlıklı olma hayalleri kurarken bir anda eski durumuna düşer. Levent ise Değer ’in oğlunun peşine düşer. Mahir Kerem ’in mağdur durumda olduğunu görünce kardeşine destek olmak ister. Daha fazla kimliğini gizlemek istemeyen Mahir, Kerem ve Hümeyra ’nın öz kardeşi olduğunu itiraf eder. Haktanır ailesi bu haber aleyhinde ne yapacak?

Istek, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği engebeli yollar her gün 21:00 ’da Elif ile Kanal 7 ’de…

Yönetmenler: Betül Durmuş, Ece Tahtalıoğlu
Muavin Yönetmen: Emre Bahadır
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Görünüm Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk Harmanya
Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Belirgin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Açlık Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Adalet Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.