Survivor Şampiyonu Ogeday, Fenerbahçeliliğini sergiledi

Survivor Şampiyonu Ogeday, Fenerbahçeliliğini sergiledi

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Son günlerin en fazla konuşulan isimlerinden birisi de Survivor 2017 Şampiyonu Ogeday Girişken… Fenerbahçe Kürek Takımı sporcusu olan Ogeday, Survivor ile birlikte tanındı ve büyük bir şöhrete kavuştu.

Ramazan Bayramı ’nın üçüncü günü gerçekleşen Fenerbahçe bayramlaşma törenine Survivor 2017 şampiyonu Ogeday Girişken de katıldı

Bayramlaşma töreninde başkan Aziz Yıldırım ile bir araya gelen Ogeday Girişken, mutlu ifadesiyle uyarı çekti.

Yorucu bir sezonu geride bırakan ve Survivor ’u birinci tüketen Ogeday Girişken, Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı Aziz Yıldırım ’la birlikte resim çektirdi, yarışmada başından geçenleri paylaştı.

Erken yaşlarda kürek sporuna başlayan Ogeday Girişken, 10 sene boyunca Fenerbahçe Kürek Takımı ’nda yer aldı. Ogeday ayrıca bu alanda ülkemizi ulusal formayla temsil ediyor.

Survivor şampiyonu olan Ogeday kupayı kaldırdıktan daha sonra şunları söylemişti: “Bizi yaşattıkları için teşekkür ediyorum. Buraya gelmeden önce bir arkadaşıma söz vermiştim. Kürekten Engin arkadaşıma söz vermiştim. Survivor ’ı kazanıdığım taktirde Sümerspor ’a tekne alacağım ve kardeşim Muhammed ’in adını vereceğim demiştim. Kardeşime ve anneme sözümü tuttum fazla teşekkür ediyorum.”