Tamer Karadağlı ’nın sosyal medya hesabını ele geçirdiler!

Tamer Karadağlı ’nın sosyal medya hesabını ele geçirdiler!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Çocuklar Duymasın ’da rol alan meşhur oyuncu Tamer Karadağlı, instagram hesabının hacklendiğini duyurdu ve yayınlama yasağı aldırdı. Tamer Karadağlı ’nın avukatı yoluyla yaptığı yorumlama şöyle:

“Müvekkilim Tamer Karadağlı ’nın İnstagram devlete ait hesabı çalınmış olup müvekkilimin sosyal medya hesabının tüm şifreleri, bu hesabındaki tüm özel yazışmaları ve fotoğrafları isteği dışarıda 3. şahısların elinde bulunmaktadır.

Müvekkilimin iyice özel hayat kapsamı içinde kalan bu görsellere ve yazılara engelleme, tahrif etme, onun namına başkalarıyla yazışma, onun adına paylaşım yapma ve bütün bunların müvekkilimin ricası dışarıya kamuoyuna yayılması tehdidi kaçınılmazdır.

Bu nedenle müvekkilim Tamer Karadağlı ’nın instagram hesabındaki bütün özel konuşmalarının, yazışmalarının ve resimlerinin bütün yazılmış, görsel basın ve internet sitelerinde yayınlanması İstanbul 21. Asliye Hukuk Mahkemesi ’nin 2017/38 D. Meslek ve 2017/38 K. sayılı mahkeme emri ile durdurulmuştur.

İşbu kararın önemle uygulanmasını aksi takdirde uygulamayanlar hakkında tarafımızca yasal ve cezai tüm hukuki yollara başvurulacağını ihtaren bildiririz.”