Tarkan – Pınar Tevetoğlu çifti bebek mi bekliyor?

Tarkan – Pınar Tevetoğlu çifti bebek mi bekliyor?

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Tarkan – Pınar Tevetoğlu çifti bebek mi bekliyor?

İddialar arka arkaya geliyor… Ünlü çiftin bebek beklediği dedikodusu yayıldı… Pınar Tevetoğlu ’nun Almanya ’da tedavi olduğu ve bebek beklediğine kanıt olarak şişman hali gösteriliyor. Ama bu iddialara çiftten herhangi bir izah etme gelmiş değil.

Detaylara bakalım…

ALMANYA ’DAN DÖNDÜKTEN SONRA KİLOSU UYARI ÇEKMİŞTİ

Geçen yıl Mayıs sonunda 31 yaşındaki Pınar Dilek ’le yaşamını birleştiren Megastar Tarkan hakkında çoğu kez bebek haberleri ortaya atılmıştı. Çiftin bebek sahibi olabilmek için Almanya ’da tüp bebek tedavisi gördükleri bahis edilmiş, oysa çift geçtiğimiz aylarda yaptıkları bir açıklamada bebek istediklerini lakin henüz böylece bir şeyin olmadığını söylemişti.

Geçtiğimiz Nisan ayında Almanya ’da evlenen kayınçosunun nikah şahidi olan Tarkan, eşi Pınar Tevetoğlu ’yla uzun süre Almanya ’da kalmış döndükten daha sonra ise hiç konuşmadan hemen araçlarına binmişlerdi. Pınar Tevetoğlu ’nun eşi Tarkan ’ın konserlerini artık protokolden izlememesi ve eskisi gibi ortalarda gözükmemesi akıllara hamile mi iddialarını getirdi.

UçanKuş TV ’de Elife Yılmaz ve Hazan Tanrısal ’ın sunduğu İki Kadın Aralarında programında ele alınan konuda Elife Yılmaz şu iddialarda bulundu “ Tarkan ’da çok başka bir hava, çok başka bir enerji var. Pınar Istek geçen yıl defalarca protokolde en ön sırada izlerdi eşini fakat şimdilerde hiç gözükmemesi bana adi gelmiyor. Gebe olabilir. Çünkü bebek bekleyen çiftlerin hamileliğin birincil aylarını gizlediğini görüyoruz. Tarkan ’da da baba olmayı bekliyormuş gibi bir heyecan var. Çiftin aldığı kiloları da düşünürsek Pınar Tevetoğlu hamile olabilir.” şeklinde konuştu.