Tatlı Bela dizisi 4 Haziran’da Kanal 7’de Başlıyor!

Tatlı Bela dizisi 4 Haziran’da Kanal 7’de Başlıyor!

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

Canevim dizisi hatırlanacağı üzere 27 Mayıs Pazartesi günü ilk bölümüyle ekrandaki yerini almıştı. Canevim dizisinin ilk bölümü beklentilerin aşağı reyting almıştı. Dizinin ilk bölümünün 3 Haziran Pazartesi günü baştan yayınlanmasına karar verildi.

CANEVİM, birinci bölümüyle 3 Haziran Pazartesi akşamı saat 20:30’da atv ekranlarına geliyor.

Usta oyuncu kadrosu ve etkileyici senaryosuyla tüm aileleri ekran başında buluşturacak dizi, hissi ve heyecanlı sahneleriyle de ilgi odağı olacak.

Yapımcılığını Koliba Film/Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Adnan Güler’in üstlendiği dizinin senaryosunu Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura kaleme aldı.

Başrolleri Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Serbest Çevik’in paylaştığı CANEVİM’de Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı rol alıyor.

CANEVİM, hayatın tüm sıkıntılarına bir arada göğüs geren, birbirlerine sıkıca bağlarla kenetlenmiş bir ailenin çevresinde gelişen olayları anlatıyor.

“Aile yıldızlar gibidir… En fazla karanlıkta parlar” sloganıyla uyarı çeken CANEVİM, özlediğimiz değerleri hatırlatıp ailelerin randevulaşma noktası olacak.

CANEVİM’in 3 Haziran Pazartesi saat 20:30’da atv ekranlarına gelecek 1. Birim özeti ise şöyle:

“Haksever ailesi, hayatın bütün zorluklarına bir arada göğüs geren, birbirlerine sıkıca bağlarla tabi bir ailedir. Günnur ve Hamza, kızları; Ceylan, Müjgan ve Ayşe’nin iyiliği için canla başla çabalamakta, en karanlık anlarda bile birbirlerinin varlığına şükretmesini bilmektedirler. Bu sımsıcak ailenin kaderini değiştiren en büyük kızları Elvan’ın eve dönüşü olur. Evin fedakar kızı Ceylan ise sözlüsü Ömer’i büyük bir aşkla sevmektedir. Ceylan enerjik ve varlıklı bir aile olan Tanbay’ların evinde çalışmaya başlar. İşteki ilk gününde Ceylan, takıntılı ve sıra dışı bir adam olan Taylan Tanbay’la o kadar de nahoş bir rastlama yaşar. Taylan genç kızın damarına basınca, Ceylan kimsenin erişemediği bu adamı herkesin önünde ufak düşürür ve işi bırakır. Hemen Taylan’ın kapatması gereken kayda değer bir hesap vardır.”

CANEVİM’in 1. Bölümü, 3 Haziran Pazartesi saat 20:30’da atv’de.

YAPIMCI- Ata Türkoğlu-Koliba Film

YÖNETMEN-Adnan Güler

SENARYO- Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura

OYNAYANLAR- Biran Damla Yılmaz, Aras Aydınlatılmış, Hür Çevik, Sembol Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı.

MÜZİK- Kalan Müzik

YAYIN TARİHİ- 3 Haziran Pazartesi 20:30 atv