Tatlı Bela dizisi 7 Haziran Cuma 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Tatlı Bela dizisi 7 Haziran Cuma 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Tatlı Bela dizisi 4. bölümüyle 7 Haziran Cuma akşamı Kanal 7 ekranında izleyicilerle buluşmaya devam edecek. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı ise merak konusu… Tatlı Bela 4. birim fragmanı yayınlandı, videodan izleyebilirsiniz. Dizinin yeni bölümünden detayları ise haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden adamakıllı öbür olan Shlok ve Ashta ’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek. Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır. Alışılmadık bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik batmış kalbi bir uçtan bir uca çevresindeki insanları sevindirmek isteyen, duygulara değerinde veren güzel bir genç kızdır.

Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle ağız dalaşı etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta ’yı birbirlerine bağlayacaktır.

Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera doymuş öyküsü Tatlı Bela 4 Haziran Salı günü ilk bölümüyle Kanal 7 ekranlara geldi, dizi günlük yapım olarak yoluna devam ediyor.

Künye;
Yönetmen: Waseem Sabir, Yusuf Ansari
Oyuncular: Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Manish Wadhwa, Geetanjali Tikekar, Samir Sharma, Shalmalee Desai
Yapım: Hot Star İndia
Üretim yılı: 2013
Orijinal adı: Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ilave Baar Phir
Ülke: Hindistan