Televizyonda 15 Temmuz günü neler var? 15 Temmuz yayın akışı

Televizyonda 15 Temmuz günü neler var? 15 Temmuz yayın akışı

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Televizyonlarda 15 Temmuz özel yayınları
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ’nde tv kanalları 1 sene dönüme özel olarak çeşitli yayınlar hazırladılar… Bu özel yayınlar ile 15 Temmuz ’un ayrı yönleri masaya yatırılacak.

15 Temmuz Fetö ’cü alçak darbe girişiminin yıldönümünde, çok sayıda tv kanalı özel yayın yapacak.

15 Temmuz Demokrasi ve Ulusal Birlik Günü ’nde haber kanalları gün boyunca özel yayınları, canlı bağlantılar ve konuklarıyla yayınlama yapacak. Haber kanalları dışındaki bayağı kanallar da akışlarını 15 Temmuz ’da değiştirecek.

Cnn Türk, NTV, TRT 1, TRT Haber, Habertürk, 24 TV, TGRT Haber, A Haber, hain darbe girişiminin yıldönümünde gün baştan başa özel yayınlarıyla ekranda olacak.

Star TV ’de Cumartesi akşamı 20.45 ’de NTV ile ortak 15 Temmuz özel yayını ekranda olacak. Show TV ’de ise Habertürk karşılıklı yayınıyla 15 Temmuz özel yayını saat 18.30 ’da başlayacak. ATV ve A Haber de gün boyu ortak yayın yapacak.

Kanal D ’de 20.00 ’de Dağ filmi ekrana gelecek. 22.15 ’den itibaren ise 15 Temmuz Özel Yayını canlı olarak yayınlanacak.

FOX Haber 15 Temmuz Özel Yayını Cumartesi akşamı 20.00 ’den itibaren Fatih Portakal ile İsmail Küçükkaya ’nın sunumuyla ekranlarda olacak. Doğan Şentürk yönetimindeki FOX Haber, “15 Temmuz Özel” yayınında Fatih Portakal ile İsmail Küçükkaya ’nın sunumu ve çok özel konuklarla gece boyunca Demokrasi şehitlerini anacak.

Aralarında Genelkurmay Eski Başkanı İlker Başbuğ, gazeteci yazan Akif Beki, o gece Türkiye ’ye canlı yayında dakika dakika gelişmeleri aktaran Gülbin Tosun ve daha öyle fazla özel konuğun yorum ve anlatımıyla 15 Temmuz Özel Yayını, Cumartesi FOX Asıl Haber ’den derhal daha sonra, gece boyunca canlı yayınla FOX ’ta.

TRT1, cumartesi günü gün her tarafında yayınlama akışında yer alan özel oturum, mülâkat ve konukların yer alacağı programlar ile 15 Temmuz şehitlerimizin aziz hatırasını unutmayacak, unutturmayacak.

Ayrıca Ankara, İstanbul, Niğde, Muğla, Diyarbakır, Malatya, Denizli, Kastamonu ve Washington ’dan 15 Temmuz saat 07.00 ’dan 16 Temmuz saat 11.00 ’e kadar kesintisiz devam edecek özel yayınlar yapacak olan TRT1, TBMM, Çankaya Köşkü, Kahramankazan, Sincan, İstanbul Atatürk Havalimanı, İstanbul Şehitler Köprüsü, Marmaris Meydanı, TRT Washington bürosu ile TRT ’nin Oran ’daki Irk Stüdyosu yayın mekanları olarak kullanılacak.