The Taste Türkiye 5. bölümüyle 10 Haziran Pazartesi Fox TV ’de

The Taste Türkiye 5. bölümüyle 10 Haziran Pazartesi Fox TV ’de

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Yayınlandığı bütün ülkelerde izleyiciyi ekran başına kilitleyen ve benzerlerinden bambaşka bir yemek yarışması olan “The Taste” Fox TV ’de izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.Programın 5. bölümünden ilk görüntüler yayınlandı, videodan izleyebilirsiniz.

Mutfaktaki yeteneklerine güvenen acemi ya da profesyonel tüm aşçılara açık olan yarışmada maksat; jürinin tat olarak en fazla beğeneceği yemeği sıralamak. Yarışmacılar yaptıkları yemeği sadece tek bir kaşıkta jürinin beğenisine sunacak. Jüri, yemekleri kimin hazırladığını, hangi malzemeleri kullandığını ya da nasıl pişirdiğini bilmeden değerlendirecek. Jüri üyeleri başarılı buldukları adayları, 4 ’er kişiden oluşacak takımlarına edinmek için ikna etmeye çalışacak.

Takımlar oluşturulduktan sonra yarışmacılar, önce başlarındaki şeflerin önderliğinde muafiyet galip gelmek için yemek yapacaklar daha sonra elenmemek için mutfağa girecekler.

En kötü performansı sergileyen yarışmacı, programa veda edecek.

Heyecan batmış bu mücadelede birbirinden ilginç lezzetler izleyiciyle buluşurken sadece bir birey yarışmayı kazanarak büyük ödülün sahibi olacak.

“The Taste Türkiye” Pazartesi 20.00 ’de Fox ’ta!