Timur Acar yeni bir anlaşma yaptı

Timur Acar yeni bir anlaşma yaptı

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Karga Seven Pictures Timur Acar ile anlaştı!

Dünyanın en büyük medya ve üretim devlerinden biri olarak tanınan Red Arrow Entertainment, bünyesindeki markaların en güçlülerinden biri olarak kabul gören Karga Seven Pictures ile Türkiye pazarına sağlam bir adım attı.

Karga Seven Pictures, yakında FOX TV ekranlarında yayına girecek olan yeni ve çok farklı bir müsabaka programının sunuculuğu için son yıllarda öncelikle TV ekranı ve Sinema perdesinde yıldızı gitgide artarak parlayan meşhur oyuncu Timur Acar ’ı bünyesine kattı. Millet nezdinde lüzum öbür duruşu lüzum de sempatisiyle yoğun alaka çekerek fark yaratan ünlü oyuncu program hakkında; “Bu yarışma programının benim için ayrı bir deneyim olacağı kesin. Çünkü stüdyoda olmak alışıldığın fazla dışarıya bir şey. Seçimlerimde bir fark yaratmayı gözettiğim ve ince eleyip sık dokuduğum için buradaki enerjinin biraz değişik olacağını düşünüyorum. Karşınızdaki insanlarla müsabaka duygusunu yaşamak güzel bir his olduğu dek insanı heyecanlandırıyor da. Doğaçlama gelişecek olan çok şey var. Ve ben de büyük bir heyecanla olacakları merak ediyorum” dedi.

TV pazarına kattığı taze enerji ve ekran kalitesini geliştirmeye yönelik tercihleriyle Türkiye ’de fazla kısa vakit içinde “kuvvetli ve büyük bir aile olmayı” hedefleyen Karga Seven Pictures, kısa vadede sektörde fazla konuşulacak yepyeni sürprizlere imza atmaya hazırlanıyor.