Tolga Çevik ’in mesajı tartışma konusu olunca durumu düzeltmek eşine düştü

Tolga Çevik ’in mesajı tartışma konusu olunca durumu düzeltmek eşine düştü

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Tolga Çevik ’in eşi için yazdıkları cinsiyetçi bulunup adeta bir ağız dalaşı konusu haline gelince bunu düzeltmek yine eşi Özge Yılmaz Çevik ’e düştü.

Sözcü ’de yer alan habere kadar oyuncu Tolga Çevik, izdivaç yıldönümü için kaleme aldığı sözlerin böylesine büyük bir sorun yaratacağını bilseydi hiç şüphesiz bu paylaşımı doğrudan eşinin yüzüne yapardı. Fakat Çevik bunu sosyal medyadan paylaşmayı seçim edince bir tartışmanın da fitilini ateşlemiş oldu.

Tolga Çevik ’in mesajını beğenenler olduğu gibi eşine övgülerinin ve “ideal anne” tanımının cinsiyetçi bir söylem içerdiğini söyleyenler de oldu. Şart böyle olunca da komedyenin eşi Özge Yılmaz Çevik, eleştirilere esprili bir dille cevap verdi: “temiz kalpli dileklerini iletenlere çok teşekkürler. Dilerim ama siz daha da güzelini yaşayın…Siz de kendi seçim ettiğiniz yaşam tarzını, nazik ve sevecen insanlarla paylaşıp, neşeyle sürün inşallah…Neyse Tolga beni eve kilitlediği için evden çıkma sürem kısıtlı, daha yazamıyorum, şu lahza internet kafedeyim. Eve dönmem lüzumlu. Öptüm .. Ay gülmem geldi.”