Tuba Büyüküstün, o haberlere karşı çoktan gardını almış!

Tuba Büyüküstün, o haberlere karşı çoktan gardını almış!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Son olarak Cesur ve Hoş dizisinde oynayan ve şu sıralar Netflix ’in Ottoman Rising isimli Osmanlı belgeselinde rol alan meşhur Oyuncu Tuba Büyüküstün, sevgilisi Umut Evirgen ile bir mekandan çıkarken magazincilerle karşılaştı.

Büyüküstün, kendisine sorulan sorular arasında kimi dedikodu haberleriyle ilgili bir yorumlama yaptı.

Mesleğine ilk başladığı zamanlarda bu cins haberlerin moralini bozduğunu söyleyen Büyüküstün, “Çünkü hiç bir yerinden, tek bir açıkçası olmadan, ayrıntılarıyla yalan bir hikaye üzerine kurulu haberler yapılıyordu. Insanlar onları okuyordu. Senin yaşadığın hayat diğer, olduğun birey diğer, kendin hakkında okuduğun şeyler başka. İnsan tabii ancak ambele oluyor ve moralin bozuluyor” diye konuştu.

Yıllar geçtikçe ve yanlış haberler medyada yer aldıkça duruma karşısında bir usul geliştirdiğini söyleyen Tuba Büyüküstün, “Sizinle ilgili adamakıllı hatalı olan, insanların ilgisini çekmek için bazı dedikodular yapılıyor. Bu fazla moral bozucu fakat bir zaman sonradan kendinizi korumayı öğreniyorsunuz. Her hayvan gibi, doğanın kanunu olarak kendinizi korumayı öğreniyorsunuz.Bir usul geliştiriyorsunuz” açıklamasını yaptı.

Genelde kameralardan kaçan Tuba Büyüküstün ’ün bu dostça açıklamasının ardından “Fazla hissi bir tavır oldu” yorumu da uyarı çekti.