Tuba Büyüküstün tatilde, Umut Evirgen hapiste!

Tuba Büyüküstün tatilde, Umut Evirgen hapiste!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Onur Saylak ’tan boşandıktan daha sonra işletmeci Umut Evirgen ile görüntülenen Tuba Büyüküstün, şu sıralarda tatilde son günlerin stresini üzerinden atmaya çalışıyor.

Büyüküstün ’ün aşk yaşadığı bahis edilen Umut Evirgen ise 15 yıl hapisle yargılanıyor. Tuba Büyüküstün, boşanma sonrası üstelik dizisi Cesur ve Güzel ’in yayından kalkmasıyla sarsılmıştı. Peşinde gelen Umut Evirgen vakası ile hoş oyuncuyu içten sarstı.

Emirgan ’da kendisini oyuncu Tuba Büyüküstün ile görüntüleyen gazetecilerin fotoğraf makinesini yağmaladığı iddiasıyla iki korumasıyla birlikte tutuklanan işletmeci Umut Evirgen hakkındaki soruşturma tamamlandı. Savcılık, Umut Evirgen ve iki koruması hakkında 15 ’er yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenledi.

Tuba Büyüküstün ile emirgan ’da görüntülenen Umut Evirgen ’in iki korumasının gazetecilerin de içinde olduğu aracı kovalamaya başlamış, aracın önünü keserek silah zoruyla gazetecilerin fotoğraf makinelerini gasp ettiği öne sürülmüştü.

Olayla ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca soruşturma başlatmış gözaltına alınan işletmeci Umut Evirgen ve korumaları Doğan Akbaş ile Ahmet Fatih Baltacı çıkarıldıkları hakimlikçe tutuklanmıştı.

15 YILA KADAR HAPİSLERİ İSTENDİ

Soruşturmayı tamamlayan savcılık, Umut Evirgen ve iki koruması hakkına “Yol kesmek suretiyle birden artı kişiyle silahlı yağma” suçundan iddianame düzenledi. İddianamede, Umut Evirgen ve iki korumasının 10 yıldan 15 ’er yıla kadar hapisleri istendi. İddianame, İstanbul Ağır Suç Oluşturan Mahkemesi ’ne gönderildi.