Tuğba Özay, Survivor ’da bayıldı! Peki sonra neler oldu?

Tuğba Özay, Survivor ’da bayıldı! Peki sonra neler oldu?

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Survivor ’da Tuğba Özay Bayıldı

1 Mart salı yayınlanacak olan Survivor ’da Tuba Özay bayılacak. peki neden?İşte o görüntüler ve video

Survivor‘ın 1 Mart tanıtımını baktığımızda tekrar oldukça stresli görüntülerle karşılaşacaksınız. Ünlüler Adası bitmiş karışıyor. Yarışmacılardan Eda, Bu kez saf değiştirerek Yılmaz Morgül Nagehan Karadede ve Tuğba Özay ’ın tarafına geçerek Atakan ve diğerlerinin tepkisini çekiyor. Atakan Eda ’nın bu üçlüye katılması ile birlikte onlara “Mahşerin Dört Atlısı” lakabını takıyor.

Oyun esnasında ünlülerden Tuğba Özay ’ın bayılması ise heyecan yarattı aniden birdenbire yeri kapaklanan meşhur mankenin durumu nasıl hepsini 1 Mart gün yayınlanacak Survivor ’da izleyebilirsiniz.

Tuğba Özay Kimdir?

Nihal Tuğba Özay (d. 10 Şubat 1978, İzmir), Türk manken. 1995 Miss Model of the World dünya alımlılık yarışmasında ikinci seçilmiştir. Aslen Trabzonludur.

Ödüller kazanmış bir ders kitapları yazarı ve aynı zamanda şair olan babası Trabzon, hoca olan annesi Antalya kökenlidir.

Ortaöğrenimini Fenerbahçe Lisesi ’nde yapmış,sonradan Haliç Üniversitesi Konservatuvar ve Tiyatro Bölümüne kaydolmuştur.

Başlangıçta yelkencilik ve yüzme spor dallarına yük vermiş, daha sonra Fenerbahçe voleybol as takımında 5 yıl voleybol oynamıştır. Hem motosiklet tutkusu ile tanınır.

Mankenliğe 1994 ’de bir Vakko defilesi ile başlamıştır. Benzer “Sonradan Görmeler” televizyon dizisinde bir yüzme hocası rolü oynamıştır.

1995 ’de Miss Model of Turkey seçilmiş, gerisinde Miss Model of the World yarışmasında ikinci seçilmiştir. Benzer yarışmada en iyi vücutlu model ödülünü de almıştır. 1996 ’da Paris ’te kısa bir modellik kariyerine başlamış ise de, Türkiye ’ye dönmüş, ancak yine de benzer sene Avrupa Yılın Manken-Modeli seçilmiştir.

1996 sonrası kariyerinin esas taşları şu şekilde sıralanabilir:

1997 ’de Mahsun Kırmızıgül ile “Hemşerim” TV dizisinde oynamış, “Aynalı Tahir” TV dizisinde bir asistan rol üstlenmştir.
1998 ’de bir özel TV kanalında araba dünyası temalı bir program sunmuştur.
1999 ’de “Çiçek Taksi” TV dizisinde oynamıştır.
Sonraki yıllarda, “Zehirli Çiçek”, “Yapayalnız” ve “Bizim Otel” gibi TV dizilerinde manâlı roller almıştır.
Mehmet Ali Erbil ile Çarkıfelek programını sunması kariyerinde belirleyici bir aşama olmuştur.
2001 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ’nde en iyi manken-model seçilmiştir.
Ferhan Şensoy ’un sahneye koyduğu “Dün Gece Ormanda Çok Gülünç Bir şey Oldu” oyunu ile öğrencilik yıllarının aşkı tiyatroya dönüş yapmıştır.
Tuğba Özay hareketli özel hayatı ile de Türk magazin basınının gözdeleri arasında yer almaktadır.

Ağustos 2007 – Ocak 2008 tarihleri arasındaki cezaevi günlerinin anılarını Haziran 2008 ’de “Değerinde” adı aşağı kitaplaştırdı. 2010 yılında birincil albümü Uyum yayınlanmıştır.