Tutuklanan oyuncu Selim Erdoğan hakkındaki gerçek şoke etti

Tutuklanan oyuncu Selim Erdoğan hakkındaki gerçek şoke etti

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Selim Erdoğan ile ilgili şok eden gerçekler

Sinema ve dizi oyuncusu Selim Erdoğan, geçtiğimiz günlerde jandarma ekipleri kadar düzenlenen operasyonda Marmaris ’deki evinde yüklü miktarda uyuşturucu ile yakalanarak gözaltına gücenmiş peşinde tutuklanmıştı.

300 bin liralık dizi çöpe gitti!

Sözcü Gazetesi ’nden Emre Çevik ’in haberine tarafından Erdoğan ’ın TMC film kadar Mart ayında çekimlerine başlanılan ‘Meryem ’ isimli dizide yer aldığı ortaya çıktı.

YENİDEN ÇEKİLECEK

Bölüm başına 7 bin lira bölge oyuncunun manâlı rollerden birinde olduğu ve şirketin böylece şu ana dek çekilen 4 bölümü çöpe attığı ortaya çıktı. Yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan ’ın yaptığı dizide Furkan Andıç, Ayça Ayşin Turan, Serenay Aktaş ve Açelya Topaloğlu gibi ünlü oyuncular da yer alıyordu. Çekimlerine her yerde başlanacak dizi için bugüne kadar harcanan 300 bin lira da boşa gitmiş oldu.

Baba olduğunu yeni öğrenmişti

Selim Erdoğan ’ın geçtiğimiz ay bir kızı olmuştu. Erdoğan ’ın baba olma hikayesi de son derece acayip. sosyal medya hesabından tanıştığı bir kadınla birlikte olan oyuncu, baba olduktan daha sonra DNA testi yaptırmış ve bebeğin kendi kızı olduğunu öğrenmişti.