Tutunamayanlar 21 nisan 2020 Fragmanı

Tutunamayanlar 21 nisan 2020 Fragmanı

Nisan 14, 2020 0 Yazar: admin

İstanbul akademisi ve Neden Film’in ortak yapımı olan Tutunamayanlar TRT1’de yeni bir dönem başlatıyor. Yönetmenliğini Osman Nail Doğan’ın yaptığı, senaryosunu ise Mustafa Karataş’ın yazdığı dizinin başrollerinde ise, Doğu Demirkol, Ece Çemişoğlu, Zafer Alagöz, Yeliz Kuvancı, Şinasi Yurtsever ve Barış Yıldız yer alıyor. Absürt komedide yeni bir ses getirecek dizinin konusu ise şöyle, 

Tutunamayanlar Konusu, 

Başrollerini Doğu Demirkol, Ece Çemişoğlu, Zafer Alagöz, Yeliz Kuvancı, Şinasi Yurtsever ve Barış Yıldız’ın paylaştığı dizide, Tarık bu güne kadar hiç bir iş sahibi olamamıştır. Hiç bir işte çalışmamış ve bir gün çalışma niyetine girdiğinde ilk iş görüşmesine gittiği şirkette İrem ile karşılaşır ve aşık olur. İrem babası işini kaybettikten sonra savrulmuş ve hayalini gerçekleştirmek için çabalama arzusu içindedir. Tarık aşık olduğu kadını mahalleye çağırır. Mahalledeki kitap kafede çaycı olarak işe başlar İrem. 

İrem’in gönlünün kazanmanın iş kurmak ve onu hayallerine ulaştırmak olduğunu çözer. Tamda o zamanlarda karşısına İlhan adında ilham perisi çıkar.  Biraz başına buyruk ve dediklerine körü körüne bağlı olan İlhan Tarık’ın zaten arapsaçı olan hayatını iyice çorbaya çevirir. Tarık, İlhan ve İrem’in absürt komik dizisi Tutunamayanlar her salı TRT1’de!

Tutunamayanlar Oyuncu Kadrosu

Tarık (Doğu Demirkol)

Tarık biraz başına buyruk birazda savruktur. Hiç bir işte tutunamamıştır. İlk iş görüşmesinde aşık olduğu kız için karşısına çıkan ilham perisi ile tutunamıyacak işler kurar. 

İrem (Ece Çemişoğlu)

İrem, işsizdir. Tarık ile Tarık’ın iş görüşmesine gittiği şirkette tanışır ve o gün İrem’in hayatının değiştiği gündür. 

Tutunamayanlar 14. Bölüm Özeti

Tutunamayanlar, yeni bölümü ile 21 Nisan Salı 2020 tarihinde Trt 1 ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.