Tuvana Türkay ’dan olay söz: “Masa başında bizi üzüyorlar”

Tuvana Türkay ’dan olay söz: “Masa başında bizi üzüyorlar”

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Uçankuş TV ekranında yayınlanan Tuvana Türkay röportajında fazla dikkat çeken sözler vardı…

Uzun senelerdir arkadaş olduğu Övünç Tuna ile bir film projesinin buluşmasından çıkışında Tuvana Türkay, aracında ve kameralar da karşısındaydı.

Türkay, birçok oyuncu gibi yapmadı. Muhabirlerin işini yapmasına olanak tanıdı.

Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk ile gelgitli aşk yaşamış Tuvana Türkay, sosyal medyada yaptığı paylaşım ile Potuk ’a bir mesaj mı göndermek istemişti? Muhabirler bu paylaşımın daha aşağı metnini sordu.

Tuvana Türkay ise bütün samimiyetiyle “Arkadaşlar artık benim bu konuda geçmişi sormayalım da benim bi kısmetim açılsın ya lütfen… Gerçekte… ” ifadelerini kullandı.

Ancak başlıca sözlerini sonraya bırakmıştı.

Ünlü oyuncu masa başında haberi hazırlayan kişilerden fazla davacı olduğunu şu sözlerle anlattı:

“Size saygım var, ne kadar zorlama bir iş yaptığınızı biliyorum. Meslek masa başına gittikten sonradan söylediğimiz her tümce farklı ve bizi itibarsızlaştırmaya yönelik bir haber başlığı altında yayınlanıyor. Ben her sabahleyin bu röportajlardan daha sonra acaba hangi kötü haber başlığına uyanacağım diye düşünmekten huzurum kaçıyor. Bunun sizinle de bir ilgisi değil. Siz, bizi burada çektikten ve konuştuktan sonradan işiniz bizimle burada bitiyor. Masa başında bizi üzüyorlar lakin. O yüzden bir şey de bildirmek gerçekten istemiyor.”

İşte Tuvana Türkay ’ın “masa başında bizi üzüyorlar” isyanı: