Tuvana Türkay, neden karakolda bekletilmedi?

Tuvana Türkay, neden karakolda bekletilmedi?

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Beren Saat ile eşi Kenan Doğulu ’nun aralarında sorun olduğuna yönelik iddialar magazin gündeminden düşmek bilmiyor…

Her ne kadar Kenan Doğullu, aralarının iyi olduğunu ve boşanmayacaklarını söylemiş olsa da Beren Saat ’in instagram paylaşımları farklı durumlar olduğuna yönelik mesajlar veriyordu.

Ancak Beren Saat ’in aile içinde kalması gereken konuları instagram hesabından imalı olarak paylaşmasına Uyruk Cadde yazarlarından Nazlı Mengi sert karşı çıktı.

“Çok ayıp oldu” başlığını kullanan Nazlı Mengi, köşe yazısında “Kol kırılır yen içinde kalır” atasözünü hatırlattı ve aile içinde yaşananların aile içinde kalması gerektiğini açıklama etti.

Nazlı Mengi, “Sahiden de aile olarak her ne yaşadılarsa Saat ’in bunu cümle aleme bildiri etmesi, milyonlarca kişinin diline düşürmesi ve insanlara onların en mahremini tavır hakkını vermesi fazla hatalı bir atak oldu. Ne değin kırılırsa kırılsın, bunu kendi içinde yaşamalı, azami yakınlarına açılmalı ve içini bu şekilde döktüğü yazıyı da yalnızca eşiyle paylaşmalıydı…” diyerek ünlü oyuncuya tepkisini dile getirdi.

Beren Saat ’in eşi Kenan Doğulu ’yu magazinin göbeğine bırakmasının hiç güzel kaçmadığına değinen Nazlı Mengi, ünlü oyuncunun takipçilerinin paylaşımlara yaptığı aşağıdaki yorumları da hatırlattı:

– Hiçbir şey olmasa bile kuşkusuz bir şeyler oldu fakat fark edemedik!
– Özet Olarak; bugün pamuk kalbinden taşınıyorum…
– Orhan Pamuk bir, Beren Saat iki, ne değin zorlasam da olmuyor!
– Överken gömen, gömerken övenlerde bugün!
– Daha Alçak yazı var mı?