Umay Karay ’ı sevenler Nur Fettahoğlu ’nun bu pozuna bakmasın!

Umay Karay ’ı sevenler Nur Fettahoğlu ’nun bu pozuna bakmasın!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Kardeş Çocukları dizisinde canlandırdığı Umay Karay karakteriyle ayrıca nefreti keza de takdiri aynı anda alan Nur Fettahoğlu, başarılı oyunculuğunu sergilemekte…

Bu başarısıyla takdir şampiyon Umay Karay gibi fena bir karakterin bile sevilmesini sağlayan Nur Fettahoğlu, sıradan yaşantısında Umay ’dan minicik bir iz bile taşımıyor.

Dizide canlandırdığı musibet abidesi Umay ’a karşın Nur Fettahoğlu, sevgi dolu…

Kardeş Çocukları dizisinin sezon finalinde zehirlenen Umay ’a ne olacağı merak konusu… Nur Fettahoğlu ise sezonun yorgunluğunu tatilde ailesi ile birlikte atıyor… Kızıyla teknedeki pozunu paylaşan Nur Fettahoğlu ’nun bu halini görenler Umay Karay ’ı düşününce oyuncunun başarılı performansını takdir edemeden duramıyor.

Fettahoğlu, “Sev, şükret, sarıl” notuyla aşağıdaki paylaşımı yaptı:

İşte sevgi batmış Nur ve kızı Elisa…

Nur Fettahoğlu Kimdir?

Nur Fettahoğlu 1980 ’de Almanya ’da doğmuştur ve 28 yaşındadır. Nur Fettahoğlu ’nun oyuncu olarak en büyük başarısı Aşk-ı Memnu dizide hayat verdiği Peyker rolü olmuştur bu rol Nur Fettahoğlu ’nun hayatını değiştirmiş bir dönüm noktası olmuştur. Nur Fettahoğlu eğitimini Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden almıştır.

Nur Fettahoğlu haber spikeri olarak sektöre girmiştir. Spikerliği döneminde yapımcılardan oyunculuk teklifi almıştır ve başlangıçta Benden Baba Olmaz ve Gönül Salıncağı dizilerinde ödev almıştır. Nur Fettahoğlu Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Mahidevran Sultan karakterine yaşam vererek dünyada tanınan ve sevilen bir isim haline gelmiştir. Son olarak Hayat Yolunda ve Filinta dizilerinde yer almıştır. Filinta dizisinde Süreyya ve Fi dizisinde Billur karakterlerine hayat vermiştir.