Ümit Erdim, son haliyle görenleri şoke etti! “Ayı gibiydim” diyen oyuncu, nasıl zayıfladı?

Ümit Erdim, son haliyle görenleri şoke etti! “Ayı gibiydim” diyen oyuncu, nasıl zayıfladı?

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

“Kim Daha Mutlu?” isimli filmde rol alan Erdim, galada karşılaştığı muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Uzun senelerdir kilolarıyla çaba eden ancak çözüm bulamayan Ümit Erdim, ameliyat olduğunu ve ardından da hızla zayıfladığını söyledi.

Midesini küçülttürdüğünü söyleyen Erdim, Uçankuş ’ta bulunan haberde muhabirin “Nasıl gelişti?” sorusuna esprili bir şekilde “Ne abuk subuk soru! Nasıl gelişecek, ayı gibiydim! O gelişen fikirleri de yiyordum ben” yanıtını verdi.

Bu arada Ümit Erdim, filmin, daha önce rol aldığı komedi işlerine kadar daha ayrı olduğunu belirtti ve “Nispeten öteki yaptığım işlere tarafından daha ağır, biraz daha duygusal bir film. Benim de alışmam gerekli diğer işler yapmaya. 15-16 senedir aralıksız komedi. Değiştirme iyidir” ifadesini kullandı.

BSK Yapım imzalı, yönetmen ve senaristliğini Hakan Haksun ’un üstlendiği filmin başrollerinde Serenay Aktaş, Ecem Özkaya Üstündağ, Emre Kıvılcım, Hasan Denizyaran, Ümit Erdim ve Bengi İdil Uras rol alıyor.

Film, birbirlerinin hayatlarına bakarak ve kendilerinde olmayana göre kendi mutluluk hedeflerini belirlemiş üç genç kadının arkadaşça hikayesini anlatmakta. Kim Daha Mutlu filminde, bir nikah ve sonrasında yaşananlarla içiçe geçen hayatların komik, romantik ve bir pek da eğlenceli hikayesini anlatılıyor.

Kim Daha Mutlu 17 Mayıs Cuma günü seyircisi karşısına çıkıyor.