Ünlü modacı Hakan Akkaya ’dan şoke eden skandal estetik açıklaması!

Ünlü modacı Hakan Akkaya ’dan şoke eden skandal estetik açıklaması!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen ’le 2. Sayfa ’nın naklen yayın konuğu olan meşhur modacı Hakan Akkaya, annesinin başına gelen olayı ilk önce anlattı.

Geçtiğimiz aylarda annesinin hatalı tedavi sonucu yaşadığı skandalı anlattı.

Gittikleri estetik merkezinde annesine ışık dolgusu yapılan Hakan Akkaya, cildinin reaksiyon vermesi sonucu annesinin âmâ olma riski yaşadığını söyledi. Yanlış çare sonucu 4 ayda 2 defa ameliyat olan annesinin başına gelenler herkesi şok etti.

Nişantaşı ’nda ünlü olan bir ismin merkezine gittiklerini açıklayan Hakan Akkaya, “Gittik biz. Çok da tatlı bir karı koca. Annem tepki verdi, pirinç parça başına gibi. Daha Sonra bir kaç ay geçti, ben annemi diğer bir doktora götürdüm. Ameliyat lakin önce bir iğneyle panzehir gibi eritebiliyorlardı. 2 hafta bekledik yüzde 10 ’u gitti. 2 hafta daha bekledik bu kere hiç gitmedi. Dediler oysa ameliyat olması gerekli. Ben New York ’a gidecektim. Annem de varmak istedi. Dişlerine giderken implant yaptırdı. Yeni Yıl gecesi sabah 5 ’te kız kardeşim zor kullanarak hastaneye yetiştirdi. İkisinin iltihabı birleşti ve ben New York ’tayken annem âmâ olma riskiyle hastaneye kaldırıldı. 2 defa ameliyat oldu. Hala irin var” diye konuştu.

İşte Hakan Akkaya ’nın bu süreçte başına gelenler…