Uraz Kaygılaroğlu, ‘En beğenilen çift ’ ödülünü kayınpederiyle almaya gidince kahkaha koptu!

Uraz Kaygılaroğlu, ‘En beğenilen çift ’ ödülünü kayınpederiyle almaya gidince kahkaha koptu!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Yüzümle Mutluyum Derneği kadar ‘Yılın En hayran eden çift ’ ödülüne değer görülen Kaygılaroğlu çifti, ne yazık oysa tam kadro salonda bulunamadı.

Uraz Kaygılaroğlu, sahneye ödülü edinmek için geldi lakin yanında eşi değil bir diğer birey vardı!

Ödülünü aldıktan daha sonra yan beyefendinin kim olduğunu esprili sözlerle anlatan Kaygılaroğlu, bütün salonu gülmekten kırıp geçirdi!

Ünlü Oyuncu sahneye çıkarken yanında tanınmayan bir kişinin olmasına cümbür cemaat şaşkınlıkla bakarken sunucudan “Garip bir çift olarak sahnede! Yılın çifti ödülünü edinmek için zorunlu miydi bilmiyorum” esprisi geldi.

Uraz Kaygılaroğlu, hemencecik mikrofona gidip şu açıklamayı yaptı ve herkesi kahkahaya boğdu:

“Eşim Melis ’in bugün oyunu vardı o yüzden bugün aramızda değil, ben de üreticisi olan babasıyla geldim. Farklılıkları kucaklıyoruz!”

İşte Uraz Kaygılaroğlu ’nun fazla güldüren ödül törenindeki o anları:

@ikuedu ‘nin ev sahipliğinde @yuzumlemutluyum Derneğinin ve Kariyer Klübünün birlikte organize ettiği Kariyer Onursal Ödülleri ’nde eşim @meliskyg ile beni yılın en hayranlık uyandıran çifti ödülüne değer görmüşler. çok övünç duyduk fakat ödülden ziyade @yuzumlemutluyum derneğini öğrenmiş, tanımış edinmek fazla kıymetliydi. lütfen sizler de bir beş dakikanızı ayırarak sayfalarını ziyaret ediniz. #farklılıklarıkucaklıyoruz