Vatan Şaşmaz ’a ölümünden 3 gün önce Fıs Fıs İsmail ’in söyledikleri şoke etti

Vatan Şaşmaz ’a ölümünden 3 gün önce Fıs Fıs İsmail ’in söyledikleri şoke etti

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

‘Çocuklar Duymasın ’ın Fıs Fıs İsmail ’i Süleyman Yağcı, 15 yıllık oyuncu arkadaşı rahmetli Vatan Muhakkak hakkında konuştu.

‘Çocuklar Duymasın ’ın sevilen karakteri Fıs Fıs İsmail ’i Süleyman Yağcı, Edirne ’de bir yakının hasta ziyaretine geldi.

Yakının hasta ziyareti öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Fıs Fıs İsmail ’i Süleyman Yağcı, yakın zamanda oyuncu arkadaşı Vatan Muhakkak hakkında da açıklamada bulundu.

Vatan Şaşmaz ’ın üzücü olduğunu belirten Süleyman Yağcı, “Vatan ’ı kaybetmeden 3 gün önce sette sahne arasında sohbet ettik. Ona şunu dedim. ‘Vatan uşağım yaşam lay lay lom yok. Hayatın zaruri gerçekleri vardır. Vefat dediğin bir atlet kadar bize yakındır. İçimize aldığımız nefesi dışarı veremeyiz, içeri aldığımız nefesi dışarı veremeyecek dek ölüm bize yakındır ’ dedim. Hakikaten 3 gün sonradan rahmetlik oldu. Yüz yılda yaşasan ömür fazla kısadır. İnsan oğlunun sermayesi geride bırakacak olduğu eserlerdir. Giderken peşinden götürecekleridir. Ne kadar zengin olursan ol. Zinde olursan ol. Makam sahibi ol. Ne olursan ol toprağa koyduktan sonradan en sevilen biri olsan bile yarım saat sonra herkes eve gidiyor. İkindi Namazından sonradan mezarlığında kimse kalmıyor. çok iyi biriydi. mükemmel bir delikanlıydı Vatan” dedi.