VJ Bülent, sokakta saldırıya uğradı

VJ Bülent, sokakta saldırıya uğradı

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Şişli ’de motosikletli iki kişinin bıçak çekerek para istediği VJ Bülent Çarıkçı, gaspçılara direnince yaralandı. Gece yarısı yaşanan olayda Çarıkçı ’nın imdadına bölgedeki travestiler koştu.
VJ Bülent olarak tanıdık TV ’de müzik programı sunucusu Bülent Çarıkçı, geçtiğimiz günlerde Şişli ’de bulunan ikametine doğru gece yarısı yürüdüğü sırada Abide-i Özgürlük Caddesi üzerinde iki motosikletli göre yolu kesildi.

“Paran, çantan, telefonun üstünde ne varsa ver” diye korkutma eden iki kişiye boyun eğmez Çarıkçı, gaspçıların elinden kurtularak koşmaya başladı. Azıcık ileride motosikletle her tarafta önünü kesen gaspçılar göre tartaklanan meşhur spiker yaralandı.

BIÇAKLA KOVALADILAR

Tekrar hücum yaparak karşısında yola geçmeye çalışan Çarıkçı ’yı takibi bırakmayan iki gaspçı, önce bıçak çekti arkasından da motosiklet ile ezmeye çalıştı. Kaçmakta kararlı olan VJ Bülent ’i gaspçılar bu kere bıçakla kovalamaya başladı.

Bıçağı üzerine dürüst sallayan gaspçının hamlesi arkasından yere düşen Çarıkçı, sol kolundan yaralandı. Çığlıklarına ise etrafta yer alan travestiler koştu. Cadde üzerinde bulunan travestiler araya girerek Bülent Çarıkçı ’yı gaspçıların elinden kurtardı. Travestilerle de tartışan gaspçılar motosikletlerine binerek olay yerinden kaçtı.

Travestilerin yatıştırdığı Bülent Çarıkçı, önce evine gidip sakinleşti sonradan da polisi arayarak takviye istedi. Polis ekipleri göre karakola götürülen ünlü spiker gaspçılardan şikâyetçi oldu. Olayın şoku ile motosikletin plakasını göremediğini açıklayan meşhur Bülent Çarıkçı, kendisini ölümle tehdit eden ve yaralanmasına sebep olan gaspçıların cezalandırılmasını istedi.

Olaydan birkaç saat sonra Osmanbey ’de yakalanan D.K ve C.M. isimli 18 yaşından küçük gaspçılar hakkında savcılık tarafından soruşturma başlatıldı.

Sabah