Yandex ’in sesi Sıla Erkan Beyaz Show ’a katıldı!

Yandex ’in sesi Sıla Erkan Beyaz Show ’a katıldı!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Yandex ’in sesi Sıla Erkan Beyaz Show ’a katıldı!

“Rota Oluşturuldu”, “Hafifçe sağdan devam edin” gibi yönlendirici ifadelerle her gün milyonlarca kullanıcıya sesiyle muavin olan kadın sesi ‘Ece ’yi seslendiren oyuncu Sıla Erkan, 21 Nisan Cuma gecesi Kanal D ’ de ekrana gelen Beyaz Show ’a misafir oldu.

Yandex Navigasyon ’un sesli yönlendirme özelliğindeki kadın ses “Ece”yi seslendiren oyuncu Sıla Erkan, öncelikle Beyaz Show ’da seyircilerin karşısına çıktı. 21 Nisan gecesi yayınlanan programda Büşra Pekin, Ümit Besen, Cengiz Kurtoğlu, Arif Susam gibi ünlü isimler de konuklar arasında yer aldı.

Beyazıt Öztürk sürpriz konuğunu sunarken, “Doğrusu her gün bu hanımefendiyi duyuyorsunuz” diyerek dikkatleri Sıla ’nın üzerine çekti. Arkasında seyircilere karşın bir şeyler söylemesini istedi. Navigasyondaki tonlamasıyla “Merhaba, nasılsınız?” diyen Sıla Erkan ’ın Yandex Navigasyon ’un sesi olduğu hemencecik anlaşıldı.

Program esnasında navigasyondaki yönlendirici ifadelerden misal seslendirmeler yapan Sıla Erkan, başından geçen acayip olayları da anlattı. Uygulamayı çoğunlukla kullanan taksi şoförlerinin kimliğini öğrendikten daha sonra “İstanbul ’da sizin sayenizde yolumuzu buluyoruz” dediklerini ve tanıştığı herkesin kendisine “Rota oluşturuldu” dedirtmeye çalıştığını söyledi. 2013 ’deri beri navigasyonun sesi olduğunu bildiren Sıla Erkan, gerçekte güncellemeler yapmak için stüdyoya girmeye devam ettiğini sözlerine ekledi.