Yaparsın Aşkım 9 Haziran Pazar 130. bölümde neler yaşanacak?

Yaparsın Aşkım 9 Haziran Pazar 130. bölümde neler yaşanacak?

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Inkar Arrow ’un “My Man Can” isimli müsabaka formatı, İlker Ayrık ’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize davetli olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan doymuş 130. bölümüyle 9 Haziran Pazar saat 20.00 ’de tekrar rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“ÜTÜ TİLT” adlı birinci oyunda yarışmacılar ütü masasının üzerindeki deliklere 3 bilyeyi oturtmak için yarışacak. “KOŞAR BASKET” adlı ikinci oyunda ise erkek yarışmacılar koşu bandı üzerindeyken eşlerinin pas attığı topları alıp, koşu bandının üç noktasında bulunan potaya basket atmak için rekabet edecek.

“UZAYAN KASA” adlı son oyunda ise bayan yarışmacılar 3 metrelik bir duvara eşlerinin iddiasına en yakın sayıda kasaları devirmeden dizmeye çalışacak.

Yarışmanın başından ardına kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve ağırlama içeren 130. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Üretim ’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 9 Haziran Pazar saat 20.00 ’de FOX ’ta.