Yasak Elma dizisi sezon finali yapar yapmaz Eda Ece, bakın soluğu nerede aldı?

Yasak Elma dizisi sezon finali yapar yapmaz Eda Ece, bakın soluğu nerede aldı?

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

Başrollerini Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı Karga7 Pictures yapımı ‘Tekrar Sen’ için geri sayım başladı.

14 Haziran Cuma saat 20.00’de FOX’ta ekrana gelecek olan ‘Tekrar Sen’in merakla beklenen ikinci afişi de görücüye çıktı. Romantik komedi türündeki eğlenceli hikayesiyle ‘Baştan Sen’in renkli afişi, sosyal medyada büyük alaka görmeye devam ediyor.

Başrollerini Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı ‘Her Tarafta Sen’in oyuncu kadrosunda Ali Yağcı, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner İnan, Ayfer Tokatlı, Fatih Özkan ile sanatkâr oyuncular Ayşe Tunaboylu ve Binnur Şerbetçioğlu yer alıyor.

Yönetmenliğini Ender Mıhlar’ın yaptığı, senaryosunu Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer’in kaleme aldığı ‘Yeniden Sen’ dizisi, 14 Haziran’da FOX’ta.

Genel Öykü:

Namına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu süre içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir.

Aynı evde hak bahis eden ve keçi gibi inatçı olan Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat)  birlikte yaşamak zorunda kalır.  Bu da yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğerinin yönetici olarak gelmesiyle birlikte olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

‘Her Yerde Sen’ tanıtımını izlemek için: