Yılmaz Erdoğan, mizah yeteneğini bakın kimden almış

Yılmaz Erdoğan, mizah yeteneğini bakın kimden almış

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Yılmaz Erdoğan ve Mustafa Erdoğan kardeşler, bayram sohbeti için NTV ’de sunucu Buket Aydınlatılmış ’ın sorularını yanıtladı. Organize İşler filmiyle ilgili müjde veren Yılmaz Erdoğan, yoğun şekilde yazmaya devam ettiğini anlattı.

Mizah yeteneklerini babalarından aldığını söyleyen Mustafa Erdoğan, “Mizahı benim üzerimde genel olarak laf etmek için kullandı. Ortaokulda bir zayıfım olurdu defalarca. Yıllarca bunun şakasını yaptı. Birine mizahla takıldığı vakit ‘Keşke fırça atsa ’ dersin. o kadar ağır bir mizahı vardır” dedi. Kurucusu olduğu ‘Anadolu Ateşi ’ ile dünyayı dolaşan ve milyonlara ulaşan Mustafa Erdoğan, çocuklara eğitim veren Kıvılcım Okulları için, “10 tane okulumuz var, 17 ’ye çıkacak. Bu okullardan yetişen çok kabiliyetli çocuklar var. Hatalı hatırlamıyorsam 2 bin 400 civarında derhal öğrencimiz var. Bu sayı önümüzdeki yıl 5 bini geçecek” diye konuştu.

Taslak çıkıyor

Yılmaz Erdoğan fenomen olan ‘Organize İşler ’in devam filmi için, “Yoğun bir şekilde yazmaya başladım. Üstüne 2 – 3 senedir çalışıyorum. 1.5 aya dek birincil kroki çıkar. Eylül, ekim ve kasım aylarında da çekeriz diye düşünüyorum” biçiminde konuştu.