Yılmaz Erdoğan Tatlım Tatlım ’ı kitap yaptı

Yılmaz Erdoğan Tatlım Tatlım ’ı kitap yaptı

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Yılmaz Erdoğan Tatlım Tatlım ’ı Kitap Oluyor

Yılmaz Erdoğan tarafından yazılarak yönetilen Tatlım Tatlım adlı hikaye, kitap olarak piyasaya sunulacak.

Konu ile ilgili yapılan son açıklamalarda İnkilap Kitapevi ile anlaşmanın sağlandığı ve 25 Nisan ’dan itibaren yeni kitabın piyasada yer alacağı belirtildi. Uzun zamandan beri sinema dünyasının en fazla konuşulan filmlerinden birisi olmayı başaran Tatlım Tatlım, özel hikayesiyle dikkat çekmişti. Çiftlerin ilişkisinin konu edinildiği film, bilhassa gösterime girdiği birincil günden itibaren yüksek izlenme oranlarına ulaşmıştı.

Aşka Dair Her Şey Bu Kitapta Olacak

İlişkiler, tartışmalar, aşk kavgaları ve her şeye rağmen sevginin şampiyon geldiği bir hikâyenin anlatıldığı kitap, raflardaki yerini alacak. Yapılan açıklamalarda Tatlım tatlım filminin yanı sıra tekrar Yılmaz Erdoğan Haybeden Gerçeküstü konuşmalar başlığı ile yayınladığı içerikler de yeni kitapta yer alacak Bilhassa Yılmaz Erdoğan ’ı seven ve eserlerine alaka belirten şahısların romandan büyük bir keyif alması bekleniyor. Roman, film ve diyalogları içerecek olsa da ayrı sürprizler ile içerikte değişik bir anlatıma gidilecek.

25 Nisan Ardından Raflarda

25 Nisan ’dan itibaren satışa çıkarılacak olan kitabın ne kadar satacağı da yapılan bu direktifler ardından epeyce merak edilmeye başlandı. Yılmaz Erdoğan göre bugüne değin piyasaya sürülen film, dizi ve öbür projelerin her biri izleyenler kadar ilgiyle takip edilirken hemen tüm bu içeriklerin kitabı dönüştürülmüş olması, aynı zamanda kişilere Yılmaz Erdoğan ’ın bambaşka bir platform üzerinden ulaşmasını sağlayacak.