Yılmaz Erdoğan, ‘yapamazsın ’ dediklerini yaptı!

Yılmaz Erdoğan, ‘yapamazsın ’ dediklerini yaptı!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Yılmaz Erdoğan: İyi oyuncu olamazsın dediler oldum!
Oyuncu olmadan önce çevresinde kendisini sürekli demoralize ettiklerini söyleyen Yılmaz Erdoğan: ‘Tiyatro kuramazsın dediler kurdum. ’

Yılmaz Erdoğan, Can Aydoğmuş ’un ‘Düşle İnan Yaşa ’ adlı kitabına verdiği röportajla geçmişinin ve kendisinin özeleştirisini yaptı. Lise çağlarında futbolla haşır neşir olan başarılı ad, “Bana neyi yapamazsın dedilerse o beni motive etti” diyerek yaşadığı serüveni şu sözlerle anlattı: Tiyatro kuramazsın dediler kurdum. Yazamazsın dediler yazdım. Oynayamazsın dediler oynadım. Fakat çok fena oynuyorsun dediler oynadım!

Pozitife alışık değiliz
pek alışılmadık bir dünya var fakat pozitif denen şeye alışık değiliz. Allah ’tan hoş bir ad koymuşlar oradan yürüdüm. Sektörde yaşanan rekabete ve kıskançlığa da değinen Erdoğan, “Yarışa giren birinci olanı tebrik eder. Bütün amacı natürel oysa onu geçmektir. Lakin bu diğer bir konudur. Centilmence yarışmayı bilmeyenler, kimseyi geçemez” diye konuştu.

Bilgiçlik istiyorsanız Google orada
Data çağı bilgiçlik çağı kapandı diyerek sözlerine devamlı Erdoğan, “Bilge onu biliyorum diye hava atmaz. Lakin bilgiçlik istiyorsanız Google orada duruyor ’ dedi.