Zahide Yetiş, kilo sorunu yaşayanlar için zayıflama dosyası açıyor!

Zahide Yetiş, kilo sorunu yaşayanlar için zayıflama dosyası açıyor!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Zahide Yetiş ’le dopdolu içeriği, yararlı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleri ile Show TV ’de izleyicileriyle buluşuyor.

Daha sağlıklı bir hayat için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor. Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla uğraş edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor.

Son teknoloji tıbbi olanaklar ve uzman doktorlarla birlikte afiyet sorunlarına çözüm aranan “Zahide Yetiş ’le” bu kez alanında uzman konuklarıyla birlikte çok konuşulacak “Dinç Zayıflama” dosyasını açıyor. Zayıflamaya karar verdiniz ancak nasıl bir besin düzeni olacağını bilmiyor musunuz, senelerdir birçok uzman isimden çoğu zayıflama önerileri duyduk! Peki, sağlıklı zayıflamanın sırrı ne? Dr. Murat Topoğlu, Dr. Fevzi Özgönül ve Gıda ve Diyet Uzmanı Berrin Yiğit yanıtlıyor. Hem kanser belirtileri, nedenleri, korunma ve çare yöntemlerine dair merak edilen soruların yanıtlarıyla Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Selçuk Mercan davetli oluyor.
Aradığınız her şey “Zahide Yetiş ’le”de.

“Zahide Yetiş ’le”, 27 Eylül Çarşamba saat 09.30 ’da Show TV ’de!