Zengin ve Yoksul dizisi oyuncularının anneleriyle şaşırtan anıları! Evrim Solmaz, annesine fena yakalanmış!

Zengin ve Yoksul dizisi oyuncularının anneleriyle şaşırtan anıları! Evrim Solmaz, annesine fena yakalanmış!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Zengin ve Fakir dizisi oyuncuları Anneler Günü dolayısıyla paylaştıkları videoda anneleri ile olan anılarından bahsetti.

Mert Asker, Tuna Orhan, Eren Hacısalihoğlu, Damla Colbay, Veda Vatansever, Evrim Solmaz, anneleriyle olan anılarını anlattı.

Damla Colbay, ailesinin İzmir ’de yaşadığını belirtti ve “Bazen zor oluyor, çok özlüyorum. Onun varlığı defalarca benimle birlikte, ruhu yanımda. Yaramaz bir çocuktum, annem bana karşısında hep çok sabırlıydı. Onu çok seviyorum. Önce onun ve bütün annelerin, anne adaylarının Anneler Günü ’nü kutlarım” diye konuştu.

Devrim Solmaz, lise döneminden bir anısını anlattı. Bahar aylarında okulu kızlarla birlikte asmaya karar verdiklerini ve birbirlerine beklediklerini anlattı. “Okulun karşı bir telefon kabini var, kızları arıyoruz bir bir. Sonra omuzunda tık tık. Şöyle bir baktım annem. Annem o vakit çalışıyordu bankada şimdiden işe gitmiş olması gerekiyordu. ‘Anne sen ne yapıyorsun burada ’ diye sordum. ‘Ana sen ne yapıyorsun burada ’ dedi. Kem küm falan. Kıssadan hisse, anlar her yerden ortaya çıkabilirler ve çıkmalıdırlar.”

Annesinden ayrıldığı ve kavuştuğu fazla zamanlar olduğunu anlatan Evrim Solmaz, annesinin Ankara ’da kendisinin ise İstanbul ’da yaşadığına değindi.Solmaz, evde annesinin olmasından fazla mutlu olduğunu belirtti.

Tüm oyuncuların anneleriyle ilgili unutulmaz anılarını videoda bulabilirsiniz.