Zuhal Topal ’dan garip bir açıklama geldi

Zuhal Topal ’dan garip bir açıklama geldi

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Zuhal Topal ’dan “Loca” Açıklaması!

Ünlü sunucu ve oyuncu Zuhal Topal, geçtiğimiz sezonlarda sunduğu “Zuhal Topal ’la” isimli programın locasında olan isimlerin yaşadıkları her olayın gerisinde kendi ismi ile alt yanlamasına anılması konusunda sosyal paylaşım sitesi Instagram üzerinden bir tanımlama yaptı:

“Şahsımla ilgili olmadığı müddetçe, programla ilgili olan ve muhatabı üretim şirketi olan haberleri benim ismimle emrindeki yandan getirilmeyin!”

İşte o izah etme

Son zamanlarda internet sitelerinde geçtiğimiz sezonlarda sunuculuğunu yaptığım, acilen yayında olmayan “Zuhal Topal ’la” programının locasında yer alan isimlilerle ilgili öyle çok haber yayınlanmaya başlandı.

Daha evvelden de altını çizerek belirttiğim gibi “Zuhal Topal ’la” programının yapımcısı ben, benim eşim yada ailemden biri değildir. Programın yapımcısı Artı Film, Soho Film Zeynep Peker ve Onur Peker ’dir. Dolayısıyla muhatap yapımcılardır ve çıkan bu haberlerin muhatabı da onlardır. Laf konusu yapım şirketleri ile sahiplerine şahsiyet haklarıma verdikleri zararlardan dolayı avukatım yoluyla açtığım davalar devam etmektedir.

Şahsımla ilgili olmadığı müddetçe; programla ilgili olan ve muhatabı yapım şirketi olan haberlerin, benim ismimle bağlı yanlamasına getirilmemesini önemle rica ederim.