Zuhal Topal, eşi ile Kıbrıs ’a kaçamak yaptı!

Zuhal Topal, eşi ile Kıbrıs ’a kaçamak yaptı!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Hafta baştan başa eleştirilerin, acayip yorumların, gergin anların stresinden azıcık uzaklaşmak isteyen Zuhal Topal ’ın, eşi Korhan Saygıner ile birlikte haftasonu kaçamağı yaptığı, instagram paylaşımıyla ortaya çıktı.

Kızı Lina ’nın babası Korhan Saygıner ile mutlu bir beraberliği olan Zuhal Topal ’ın fotoğrafında da hayli neşelendirici olduğu görülüyor.

Oyunculuğa ara verip televizyon programları yapmaya başlayan Zuhal Topal, Fox ’taki yeni serüveninde büyük bir izleyici kitlesine ulaşıyor.

İşte Zuhal Topal ’ın eşi ile Kıbrıs ’tan paylaştığı o fotoğraf:

Olağanüstü bir hafta sonu olsun😘 #maşallah 🧿 #haftasonukaçamağı #kıbrıs #havasahane☀️😎 #yazgeliyor #onlygoodvibes #happyweekend #mutluhaftasonları #sunnysaturday

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

Zuhal Topal Türk sinema tiyatro ve dizi oyuncusudur. 23 Eylül 1976 yılında İstanbul ’da doğmuştur. Tiyatro oyunculuğu ilk önce elde etmek üzere, dizi ve film oyunculuğu yapmaktadır.

Üniversite sınavlarında Mimarlık Fakültesi iç dekorasyon bölümünü ve bununla birlikte kabiliyet sınavıyla Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünü kazandı. Ekranla ilk tanışması ise 1994 yılında Kandemir Konduk ’un “Palavra Aşklar” adlı dizisiyle Show Tv ’de gerçekleşti.

Zuhal Topal bir fazla reklam filmi ve farklı alanlara yönlendirilmiş organizasyonlarda yer aldı, çoğu tv dizisinde, reklam filminde, tiyatro sahnelerinde oyunculuk, dublaj sanatçılığı ve tv sunuculuğu yaptı.

Sihirli Annem dizisinde “Suzan” adlı kişilik ile adını geniş kitlelere duyurmuştur. ATV ’de yayınlanan Selena adlı dizide “Fitnat Korkmaz” adında kötü bir müdüreyi oynayan Zuhal Topal, Şarkı Anlatmak Gerekli adlı yarışmada koçu İlhan Şeşen ile yarışmış; halk ve jüri kadar birinciliği hak etmiştir.

Esra Erol ’un programını devralarak 24 Ağustos 2009 tarihinden itibaren 2011 yılına kadar Star TV ’de yayınlanan “Zuhal Topal ’la Izdivaç” adlı izdivaç programı sunuculuğunu yaptı. 2011 – 2013 yılları aralarında TRT ’de yayınlanan “Avrupa Avrupa” adlı dizide (Nermin Beceren) rolünü canlandırdı.

2012 yılında TRT 1 ’de Hayata Dair adlı programı sundu. 2012 yılında Kanal D ’de yayınlanan “Galip Gelmek İçin Bir Dakika” adlı müsabaka programını sundu. 2014 yılında Kanal D ’de hafta içi her gün saat 13.30 ’da ekrana gelen “Herkes” adlı müsabaka programının sunuculuğunu yaptı.

Zuhal Topal, 27 Ağustos 2008 tarihinde şarkıcı ve müzisyen Korhan Saygıner ile evlendi. Lina (d.1 Kasım 2013) adında bir kızı vardır.

Zuhal Topal, 17 Eylül 2015 tarihinden 17 Ağustos 2016 tarihinde dek Fox TV ’de izdivaç programı sundu. Sunuculuğu oyunculuktan daha çok tervih etmeye başlayan Zuhal Topal, son olarak Fox TV ’de yemek yarışması sunmaya başlamıştır.