Zuhal Topal ’ın hafta sonu paylaşımına beğeni yağmuru!

Zuhal Topal ’ın hafta sonu paylaşımına beğeni yağmuru!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Yeni sezonun en fazla konuşulan yemek yemek programı olan ve kendi ismini içeren programıyla gündemde olan Zuhal Topal, günlük hayatından yaptığı kimi paylaşımlarıyla da instagram ’da konuşulmaya devam ediyor.

2008 yılında evlendiği ve kızı Lina ’nın babası Korhan Saygıner ile hafta sonu yağmur altında yürüyüş yaparken çekilen bir fotoğrafını instagram ’dan paylaşan Topal ’a beğeni ve açıklama yağıyor.

Mutlu bir evlilikleri olan ikili, yağmur altında temiz havada hafta sonu yürüyüşü yaparkenki hallerini paylaştılar.

Topal ’ın gözlüklerine kimi takipçileri dikkat çekerken, o kadar fazla kişinin de “mutluluğunuz daim olsun” diyerek çifti birbirlerine çok yakıştırdıklarını belirtiyorlar.

İşte Zuhal Topal ve eşi Korhan Saygıner ’in hafta sonu keyfini yansıtan o fotoğrafları:

☔️Altında yürüyüş😍 #haftasonu #yağmur #temizhava #spor #mylove #onlygoodvibes #happyweekend #bahargeliyor #sağlık #kocamveben

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

Zuhal Topal Türk sinema tiyatro ve dizi oyuncusudur. 23 Eylül 1976 yılında İstanbul ’da doğmuştur. Tiyatro oyunculuğu başta almak üzere, dizi ve film oyunculuğu yapmaktadır.

Üniversite sınavlarında Mimarlık Fakültesi iç mimari bölümünü ve bununla beraber yetenek sınavıyla Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünü kazandı. Ekranla birincil tanışması ise 1994 yılında Kandemir Konduk ’un “Palavra Aşklar” adlı dizisiyle Show Tv ’de gerçekleşti.

Zuhal Topal bir çok reklam filmi ve değişik organizasyonlarda yer aldı, çoğu tv dizisinde, reklam filminde, tiyatro sahnelerinde oyunculuk, dublaj sanatçılığı ve tv sunuculuğu yaptı.

Sihirli Annem dizisinde “Suzan” adlı karakter ile adını geniş kitlelere duyurmuştur. ATV ’de yayınlanan Selena adlı dizide “Fitnat Korkmaz” adında fena bir müdüreyi oynayan Zuhal Topal, Şarkı Bildirmek Gerekli adlı yarışmada koçu İlhan Şeşen ile yarışmış; halk müziği ve jüri tarafından birinciliği hak etmiştir.

Esra Erol ’un programını devralarak 24 Ağustos 2009 tarihinden itibaren 2011 yılına dek Star TV ’de yayınlanan “Zuhal Topal ’la Izdivaç” adlı evlilik programı sunuculuğunu yaptı. 2011 – 2013 yılları arasında TRT ’de yayınlanan “Avrupa Avrupa” adlı dizide (Nermin Beceren) rolünü canlandırdı.

2012 yılında TRT 1 ’de Hayata Dair adlı programı sundu. 2012 yılında Kanal D ’de yayınlanan “Kazanmak İçin Bir Dakika” adlı yarışma programını sundu. 2014 yılında Kanal D ’de hafta içi her gün saat 13.30 ’da ekrana gelen “Cümbür Cemaat” adlı yarışma programının sunuculuğunu yaptı.

Zuhal Topal, 27 Ağustos 2008 tarihinde şarkıcı ve müzisyen Korhan Saygıner ile evlendi. Lina (d.1 Kasım 2013) adında bir kızı vardır.

Zuhal Topal, 17 Eylül 2015 tarihinden 17 Ağustos 2016 tarihinde dek Fox TV ’de izdivaç programı sundu. Sunuculuğu oyunculuktan daha çok tervih etmeye başlayan Zuhal Topal, son olarak Fox TV ’de yemek yemek yarışması sunmaya başlamıştır.