Zuhal Topal ’ın kızı ve eşiyle hafta sonu keyfi görülmeye değer

Zuhal Topal ’ın kızı ve eşiyle hafta sonu keyfi görülmeye değer

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Bu keyfi instagram sayfasından takipçileriyle de paylaşan Zuhal Topal, “Evde hafta sonu keyfi” yazarak huzurlu anlarının fotoğrafını yayınladı.

Kızı Lina ve eşi Korhan Saygıner ile havanın hoş olduğu saatlerde evinin terasındaki mutlu anları, takipçilerinin de dikkatinden kaçmadı.

Topal ’ın hayranları, “Maşallah, bu tablo hiç bozulmasın, mutluluğunuz daim olsun” şeklinde yorumlar yapıyorlar.

İşte Zuhal Topal ’ın hafta sonu keyfi:

Evde hafta sonu keyfi🥰 #maşallah 🧿 #evgibisiyok #ailezamani #canlarım #havaşahane #yazgeldi #happyweekend #onlygoodvibes #chil #tatilgünü #kavuştuk #rahatlık #pomeranian

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

Zuhal Topal Türk sinema tiyatro ve dizi oyuncusudur. 23 Eylül 1976 yılında İstanbul ’da doğmuştur. Tiyatro oyunculuğu ilk önce elde etmek üzere, dizi ve film oyunculuğu yapmaktadır.

Üniversite sınavlarında Mimarlık Fakültesi iç mimari bölümünü ve bununla birlikte yetenek sınavıyla Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünü kazandı. Ekranla birincil tanışması ise 1994 yılında Kandemir Konduk ’un “Palavra Aşklar” adlı dizisiyle Show Tv ’de gerçekleşti.

Zuhal Topal bir fazla reklam filmi ve çeşitli organizasyonlarda yer aldı, birçok tv dizisinde, reklam filminde, tiyatro sahnelerinde oyunculuk, dublaj sanatçılığı ve tv sunuculuğu yaptı.

Sihirli Annem dizisinde “Suzan” adlı şahsiyet ile adını geniş kitlelere duyurmuştur. ATV ’de yayınlanan Selena adlı dizide “Fitnat Korkmaz” adında fena bir müdüreyi oynayan Zuhal Topal, Şarkı Bildirmek Gerekli adlı yarışmada koçu İlhan Şeşen ile yarışmış; ırk ve jüri tarafından birinciliği yargı etmiştir.

Esra Erol ’un programını devralarak 24 Ağustos 2009 tarihinden itibaren 2011 yılına kadar Star TV ’de yayınlanan “Zuhal Topal ’la Izdivaç” adlı izdivaç programı sunuculuğunu yaptı. 2011 – 2013 yılları aralarında TRT ’de yayınlanan “Avrupa Avrupa” adlı dizide (Nermin Beceren) rolünü canlandırdı.

2012 yılında TRT 1 ’de Hayata Dair adlı programı sundu. 2012 yılında Kanal D ’de yayınlanan “Galip Gelmek İçin Bir Dakika” adlı yarışma programını sundu. 2014 yılında Kanal D ’de hafta içi her gün saat 13.30 ’da ekrana gelen “Cümbür Cemaat” adlı yarışma programının sunuculuğunu yaptı.

Zuhal Topal, 27 Ağustos 2008 tarihinde şarkıcı ve müzisyen Korhan Saygıner ile evlendi. Lina (d.1 Kasım 2013) adında bir kızı vardır.

Zuhal Topal, 17 Eylül 2015 tarihinden 17 Ağustos 2016 tarihinde değin Fox TV ’de izdivaç programı sundu. Sunuculuğu oyunculuktan daha fazla tervih etmeye başlayan Zuhal Topal, son olarak Fox TV ’de yemek yemek yarışması sunmaya başlamıştır.